Şimdi Ara

ITÜ Kontrol mü Elektrik mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kontrolün uğraştığı şeyler robotik,elektronik falan çok ilgimi çekiyor ama Türkiye'de bu işi yapabilmek zor gibi umduğumu bulamamaktan korkuyorum.elektriğede ilgim var çok olmasada,ayrıca daha garanti bi bölüm gibi ana mühendisliklerden biri olduğu için.Kararsızım, Bu konularda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaftPunky -- 8 Temmuz 2014; 16:01:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaftPunky

Kontrolün uğraştığı şeyler robotik,elektronik falan çok ilgimi çekiyor ama Türkiye'de bu işi yapabilmek zor gibi umduğumu bulamamaktan korkuyorum.elektriğede ilgim var çok olmasada,ayrıca daha garanti bi bölüm gibi ana mühendisliklerden biri olduğu için.Kararsızım, Bu konularda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum..

bence elektrik daha genel oluyo ve daha kamsamlı.eğer istersen kontrolle yüksek lisans yaparsın.ayrıca elektrikte ekstradan yüksek gerilimde de imza yetkin oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 8 Temmuz 2014; 17:16:47 >
  • Elektrik ya da inşaat yazacağım herhalde ben(Odtü ya da İtü inşaat) Elektrik daha yakın şuan bana .Kontrolü baya araştırdım baya baya ;ama gene soru işaretleri bırakıyor normalde süper bölüm.O robot hikaye teorik ders görüyorsun.Anca klublerde falan yapacaksın .Klublere katılman lazım full
  • Ilginize teşekkürler, hala karar veremedim valla yarın tanıtım günlerine gideceğim ondan sonra şekillenir herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende senin durumundayım kardeş itü elektrik mi, kontrol mü
    Elektrik 3-4 üniversitede var, 3 imza yetkisi var ve daha geniş alanı var diye biliyorum.Kontrolle ilgili çok bilgim yok.Eğer bölümler hakkında bilgilendiysen benide aydınlatırsan çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_damn -- 12 Temmuz 2014; 19:01:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.