Şimdi Ara

Kasko için yardım... Acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni araba aldım. sigortasını yaptırdım o cok ıonemlı bır durum degıldı ancak, kaskosunu yaptırmayı dusnuyorum. ve kasko bırazcıddı bı durum diye dusunuyorum. Araç 2010 titanıum x paket dizel fiesta. Araç degeri 31.250 olarak geçiyor.
    hangı firmayı onerırısınız?
    bırde nelerı ekletmem gerekır tam olarak?
    yetkili servis özel servis arası farklar nedır?

• Hocam tüm hepsini araştır.İçeriklerini,muafiyetlerini tek tek incele ona göre karar ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafyum

Arkadaşlar yeni araba aldım. sigortasını yaptırdım o cok ıonemlı bır durum degıldı ancak, kaskosunu yaptırmayı dusnuyorum. ve kasko bırazcıddı bı durum diye dusunuyorum. Araç 2010 titanıum x paket dizel fiesta. Araç degeri 31.250 olarak geçiyor.
    hangı firmayı onerırısınız?
    bırde nelerı ekletmem gerekır tam olarak?
    yetkili servis özel servis arası farklar nedır?

merhaba kasko için isterseniz teklif verebiliriz 12 adet sigorta şirketiyle çalışıyoruz fiyat almak isterseniz tc plaka ve ruhsat seri no (ruhsatınız çıkmadıysa asbis no) yollamanız yeterli bir çok firmayı karşılaştırma imkanımız olur
  • Bir de şunu belirtmek isterim yetkili servis orjinal ya da yedek parça kullanmak zorunda bunun takibini de siz değil firma yapar eğer eşdeğer parça kullandığı anlaşılırsa yetkisi elinden alınır,aracınız markaya alışkın kişiler tarafından tamir edilir ve gerekli tüm kontroller yapılır.Özel servis de ise yan sanayi parça kullanılabilir siz takip etmelisiniz,rutin bakım yapılmaz sadece hasarlı bölge onarılır fiyat yetkili servise göre daha uygundur bu da kasko ücretini etkiler.
  • axa genısletılmıs mavı kasko policesi ıcın 1350 tl fıyat aldım. kafama da yattı. artısı eksısı nedır tam bılen arkadaslar yonlendırırse sevınırımm"
  • Merhabalar
    Dilerseniz bizde aracınız için bir teklif verebiliriz ama axa sigorta için verilen fiyatta iyi vu mavi diğer adıyla genişletilmiş kasko iyidir
    Aracınızın plakası tc kimlik numaranız ve ruhsatta bulunan belge seri numarasını umaysigorta2@hotmail.com adresine yollarsanız sizin için bende bakabilirim
    Saygılarımla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genişletilmiş Mavi kasko poliçesini 1355tl karsılıgında bugun yaptırdım.
    maddi hasar olarak 50 bın tl oduyor. 25bın de sıgortadan gelıyor zaten. bunu da asmayız umarım :)
    ıyı forumlar..
  • Merhaba,

Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin hepsiyle çalışan Sigortam.net'i 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 arayarak ya da internet sitesinden teklif alabilir, tüm teklifleri karşılaştırabilir ve anında poliçenizi alabilirsiniz.

Konusunda uzman sigorta danışmanları size en uygun poliçeyi seçmenize yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafyum

Genişletilmiş Mavi kasko poliçesini 1355tl karsılıgında bugun yaptırdım.
    maddi hasar olarak 50 bın tl oduyor. 25bın de sıgortadan gelıyor zaten. bunu da asmayız umarım :)
    ıyı forumlar..

Hayırlı olsun. Hasar olduğunda axa anlaşmalı servise gitmeniz gerektiğini unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust_fox -- 16 Kasım 2013; 10:13:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.