Şimdi Ara

kiralık otolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    siz hiç araba kiraladınızmı bu konuda yeterli bilginiz varmı sadece ehliyetli olmak size araç kiralama hakkı vermez ve almış olduğunuz sorumluluğun farkında mısınız
    türkiye son yıllarda rentacar cılık çok popiler bir iş oldu ve biraz para kazanan kişiler olunca herkez bu işe saldırdı ama bimiyorlar ki bu iş okadar kolay değil
    ne var bunda al baba parasıyla birazda bankadan kredi 5 araba aç bi rentacar
    sonra milyarlık sermaye hırsızlara gaspçılara alkolik adamlara arabanı ver vursunlar kırsınlar eskiden araba alırdım satarken aldığım fiyatın üzerinde satatdım ama şu 2 yıldır araba satılmıyor ve büyük zarar ediliyor buişi yaparken büyük kurumsal şirket olacan ben olmak için uğraşıyorum limitet şirket olup işimi yükseltmek istiyorum ortak olmak isteyenlere kapım açık
    www.emlakrentacar.com
    ama iyi düşünün kazası belası cezası hiç eksik olmuyor bide mahkemelerde koşuşturuyorsun
    suçsuzsun ama rentacarcısın
    BU ARADA AKLIMA GELDİ ARABANIZI ASLA BİR RENTACAR FİRMASINA VERMEYİN SÖZLEŞME YAPSANIZDA TANIMADIĞINIZ HİÇ BİR KİŞİYE ARABANIZI VERMEYİN BU İŞİ MAFYALARDA YAPIYOR HIRSIZLARDA

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.