Şimdi Ara

Kızı anlamıyorum akıl verin beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene şubat ayında, köpek gibi aşık olduğum bu kıza açılmıştım. Tabi poker face ben, duygusuz bi açılma yaptım. Kız ciddiyetimi pek anlamadı gibi. Neyse olan oldu sınav dönemini ( geçen sene ygs ve lys ye çok önem veriyordu ) ve arkadaşlığımızı bahane ederek beni kibar bi şekilde reddetti. Neyse arkadaş olarak devam etme kararı almıştık ama ben okul bitsin bi daha yüzünü görmeye bile dayanamam diyordum kendime. Sebebide çıkarlarım değil tabiki unutmak. Ben buna hiç mesaj atmadım reddedildikten sonrada üstüne gitmedim ama bu lys den sonra çok mesaj atmaya başladı. Mesajlarına hep soğuk cevaplar veriyordum. Anlasın artık diye. Neyse neticede anladı, neden böyle yaptığını biliyorum felan dedi bende bişey yaptığım yok dedim. Doğum gününde felan iyi bi muhabbet çevirdik ama bu benimkini faceten bile kutlamadı daha sonrasında. Ertesi günü kutlamıştı.

Ben 24 kasımda buna karşı hislerimi bi daha dile getirmeye karar verdim bünyemdeki alkolün ve yanımdaki arkadaşların bana verdiği gazla. Ben ne hissettiğimi ve ne istediğimi hiç bi zaman açık söylemem sürekli ima ederim. Oda bunu anlıyor zaten. Neyse ogün salağa yattı geçti. Bende o gece alkollüyüm ve o moral bozukluğuyla bide motor kazası yaptım. Bilmiyor heralde hala daha kaza yaptığımı. Kazadan sonra ben bunu faceten felan sildim. Mesaj attı bi kere cevap atmadım fln. Dün beni tekrar faceten eklemiş. Şimdi dünden beri düşünüyorum kabul ediyimmi etmiyimmi diye. Dün gece yine hatırlattığı için kendisini uyuyamadım ve epey bi ağladım tam bi salak gibi kendimden tiksindim. En son reddedildiğimde ağlamıştım ve ondan öncede ilk okulda ağlamıştım bu kadar ruhsuz birini ağlatmak kolay değil tabiki ama o beceriyor işte.

Şimdi beyler ben bunu kabul edersem eğer ağzıma geleni söylerim, bütün hislerimi ve isteklerimi açık söylerim. ve ağır bir dillede konuşurum. kabul etmezsem nolur bilmiyorum. bu arada kız başka bir şehirde üniversitede şuan.

akıl verin beyler. elbet buna yakın bi duruma düşen vardır aramızda.

• Sana naçizane önerim, kabul et. Ağzına geleni söyle. Her şeyi açık açık konuş, imalarda bulunma. Çık karşısına ve "seviyorum" de. Beslediğin bu sevgiyle çevresinde arkadaş sıfatıyla bulunamayacağını belirt. Zaman akıp gidiyor. 1-2 yıl sonra keşkelere bağımlı hale gelmeden önce bir şeyler yap. Seviyorsan, değişmelisin. "Ben ruhsuzum, açık açık hiçbir şeyi söyleyemem" kalıplarından kurtulmalısın. İnsanları büyüten şeydir aşk. Gelecekte keşke diyen bir zavallı olacağına, bugün aşkın esiri olmuş bir sefil insan ol.

Aranızda geçenleri iki paragrafla bana aktaramazsın, şu an sahip olduğun duygular-düşünceler benim algıladığımdan çok daha öte olabilir. Ama ne olursa olsun gururdan örülmüş dikenli telleri bir kez daha aşmayı dene.
  • Bu kadar aciz olmayın be arkadaşım.
    Cevap verme.

• En kralının ta ...

başka kızmı yok kardeşim fazla takma kafana,bende senin gibiydim bi aralar ama insan bi kere aşık oluyo diğerleri ise öylesine
  • salla dostum.kesinlikle kabul etme istegi falan.bunlar hep dalga geciyorlar insanla belki genelleme yaptim ama bi halt olacagi yok bi daha soyledikten sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duygusal Yamyam

Sana naçizane önerim, kabul et. Ağzına geleni söyle. Her şeyi açık açık konuş, imalarda bulunma. Çık karşısına ve "seviyorum" de. Beslediğin bu sevgiyle çevresinde arkadaş sıfatıyla bulunamayacağını belirt. Zaman akıp gidiyor. 1-2 yıl sonra keşkelere bağımlı hale gelmeden önce bir şeyler yap. Seviyorsan, değişmelisin. "Ben ruhsuzum, açık açık hiçbir şeyi söyleyemem" kalıplarından kurtulmalısın. İnsanları büyüten şeydir aşk. Gelecekte keşke diyen bir zavallı olacağına, bugün aşkın esiri olmuş bir sefil insan ol.

Aranızda geçenleri iki paragrafla bana aktaramazsın, şu an sahip olduğun duygular-düşünceler benim algıladığımdan çok daha öte olabilir. Ama ne olursa olsun gururdan örülmüş dikenli telleri bir kez daha aşmayı dene.

Aga cidden halden anlıyosun sağolasın, 2 paragrafı bırak sabaha kadar anlatabilirim. Keşke dememek için vaktinde açıldım, korkak biri değilim zaten sosyal hayatta. Çekinmeden söylerim ama köpeği olduğumu belli etmek istemiyorum, beni kullanmasını ve şımarmasını ( anlatabildim sanırım ) istemiyorum. Dediğin gibi aşk insanı büyütüyor, hele bide bu duruma düşenler bilir kendini dahada büyütmek zorunda hissediyor.

• ona bunun kötü bir davranış olduğunu söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker08

salla dostum.kesinlikle kabul etme istegi falan.bunlar hep dalga geciyorlar insanla belki genelleme yaptim ama bi halt olacagi yok bi daha soyledikten sonra...

Dalga geçicek bi kız değil ama o ihtimalide düşünmüyo değilim.

quote:

Orijinalden alıntı: yamtar1963

En kralının ta ...

başka kızmı yok kardeşim fazla takma kafana,bende senin gibiydim bi aralar ama insan bi kere aşık oluyo diğerleri ise öylesine

Aynen dediğin gibi insan bir kere aşık oluyo. ki daha yaşım bunu söylemeye müsait değil ama öyle gibi duruyor. düne kadar unuttum diyordum kendime ama faceten ekleyince aklıma, yüreğime düştü yine.1

• Hayat devam ediyor dostum o yokken de devam ediyordu o varken de ediyor .
    Bir insana bağlı kalarak mı yaşayacaksın yani? Bu mu senin gücün?
    Allah aşkına dert ettiğin şey dert değil dur bir düşün şöyle bu kız kim benim hayatıma nasıl böyle etki edebilir diye?
    Herşeyden önce değer mi? O senin duygularınla oynayacak , sen onun umrunda olmayacaksın.
    Kızlara güvenmek hayatta yapacağın en son şey olsun.
    İnan hiçbir kızı tam anlamıyla tanıyamazsın . İsterse 20 yıllık arkadaşın olsun , sevgilin olsun bir anda değişiverir sana karşı pişman olursun onun için yaptıklarına değmezmiş dersin.
    Ne yap ne et pişman olma . Kalpsizin teki ol . Hayvanın teki ol ama ona gereğinden fazla değer verme. Çünkü ilerde sana tek tek yaptıklarını yedirme ihtimali var .

1 kıza takılı kalmak hiçbir zaman olmamalı . Alternatifin bol olsun . Biri trip yaptığında s.ktr i çek ve ona ihtiyacın olmadığını belli et
    Yoksa hepsinin oyuncağı olmaktan öteye gidemezsin .

Bu kızı ise direk unut. Hayatından 1 dk çalmasına bile izin verme . Hak ediyor mu bu kız tüm bunları? Hayır. Yol ver gitsin .

• quote:

Orijinalden alıntı: .Uqur.

Hayat devam ediyor dostum o yokken de devam ediyordu o varken de ediyor .
    Bir insana bağlı kalarak mı yaşayacaksın yani? Bu mu senin gücün?
    Allah aşkına dert ettiğin şey dert değil dur bir düşün şöyle bu kız kim benim hayatıma nasıl böyle etki edebilir diye?
    Herşeyden önce değer mi? O senin duygularınla oynayacak , sen onun umrunda olmayacaksın.
    Kızlara güvenmek hayatta yapacağın en son şey olsun.
    İnan hiçbir kızı tam anlamıyla tanıyamazsın . İsterse 20 yıllık arkadaşın olsun , sevgilin olsun bir anda değişiverir sana karşı pişman olursun onun için yaptıklarına değmezmiş dersin.
    Ne yap ne et pişman olma . Kalpsizin teki ol . Hayvanın teki ol ama ona gereğinden fazla değer verme. Çünkü ilerde sana tek tek yaptıklarını yedirme ihtimali var .

1 kıza takılı kalmak hiçbir zaman olmamalı . Alternatifin bol olsun . Biri trip yaptığında s.ktr i çek ve ona ihtiyacın olmadığını belli et
    Yoksa hepsinin oyuncağı olmaktan öteye gidemezsin .

Bu kızı ise direk unut. Hayatından 1 dk çalmasına bile izin verme . Hak ediyor mu bu kız tüm bunları? Hayır. Yol ver gitsin .

Dediklerin tam benim düşünce tarzıma uygun. Zaten normaldede öyleyim. Reddedildiğim halde hatta ona aşıkken bile başka kızlarla önünde yiyişmiştim. Alternatifim çok fazla ama belkide hata burdadır diyorum ama onun yeri özel bambaşka bişey bu his diğerleri gibi basit gelmediği için belkide bu kadar takılı kalıyorum. En iyisi bu işe olumlu yada olumsuz bi nokta koymak anlaşılan.

• Bu yazından sonra sana "sktr et" demekten başka bir şey gelmiyor içimden.
  • hacı başka şehirdeyse o iş sakat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.