Şimdi Ara

KIZILAY FDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kızılay FDD hakkında bilgi verirmisiniz nasıl bilirsiniz hocalar sınıflar etüt sistemi kitaplar vs.

• up
  • Seneye dershaneler kapanacak. Bir şeye dönüşmez ise burası da kapanacak. Ama şu an için yorum yapayım. Hocalar falan genel olarak iyi. Kaynaklar normal. Ama çok kalabalık. Bu sene mezunlarla birlikte 1100 kişi falan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derslerde şamata oluyormuydu yoksa ciddi bi ortammı vardı kaynaklar neler veriyorlar söylermisiniz bide ücreti neydi etüt alabiliyormuydunuz rahat.
  • MF için konuşabilirim. Eğer üst sınıflara yakın iseniz ciddi bir ortamda ders anlatılıyor. Birkaç hoca dışında hocalar iyi. Ücreti 4000 küfürlü galiba yanlışım olmasın.

Kaynak olarak bayağı bir veriyorlar.

18 soru bankası
    54 tane konu anlatım Dergisi
    9 lys ve 9 ygs deneme sınavı
    5 tane ygs, 5 tane lys ödev çalışma kitabı veriyorlar

• Anladım çok teşekkürler seneye hakkında birşeyler söyleniyormu dershanede okul olucaz vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oztekin066

Anladım çok teşekkürler seneye hakkında birşeyler söyleniyormu dershanede okul olucaz vs..

Final okul seneye hatta her dersane ya okul ya gg arama o yüzden boşuna okul kursundan medet um ha eğer varsa kapanmayan dersane pm

• Okul oluyor ama sonuçta dershane hocası giricek dersine dershane mantığıyla işlenicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oztekin066

Okul oluyor ama sonuçta dershane hocası giricek dersine dershane mantığıyla işlenicek.

Kendi okulundan kaydını aldırıp oraya gideceksen mesele yok

• Oyle yapıcam ama iyi bir temel lise bulmaya calısıyorum işte Ankara da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.