Şimdi Ara

Lada Samara piyasası nasıldır? Kısa sürede satılır mı? ACİL YARDIM!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğrenciyim. İlk arabam olacak. 5000tl ye güzel beyaz kaortası çürüksüz yeni boyanmış, motoru alt takımı sorunsuz, 200bin km civarında, 93 model bir lada samara buldum. 5 6 ay sonra daha iyi bir araba alma ihtimalim var o zamana kadar bununla idare etmek istiyorum. Aldığım aracı satabilir miyim?
    Yani piyasası nasıl bu arabaların?
    Satmak istediğimde ne kadar sürede satabilirim? Satmak için çok bekler miyim?
    Arabayı 1 2 gün içinde almayı düşünüyorum. Bu yüzden değerli yorumlarınıza acilen ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrummerT3 -- 26 Ağustos 2015; 20:20:30 >

• Al ama satma , hurda yasasını bekle.
  • Arkadaşlar gerçekten bu mevzuyu bende dusünüyorum/ benimde 1 yıl sonra araba alma ihtimalim var. Ama diyorum bekleyene kadar 4-5 bine bu araçllardan alınır mı masrafı çok olur mu/ 2.elde değer çok kaybeder mi, zaten dediğim gibib1 yıl sonra daha iyi bir araç alma ihtimalim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam klişe olucak belki ama 5 e alırsın 4 e satarsın en kötü her aracın bir alıcısı çıkar.Belkide 6 ya satarsın ama elinde kalmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kriz kapida dolar 3 tl oldu, secim yakin zamanda.. ona gore dusun

• 5000 tlnin riski en fazla elde kalır sağınını solunu toplar toplar binersiniz.

• Yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Uzun araştırmalarım sonucunda beklemeye karar kıldım.
    Seçimden sonra alım gücünün rahatlayacağı dolayısıyla piyasanın hareketleneceği ve araba piyasasında düşüş olacağı söyleniyor.
    Aklımda her zaman mazda 626(92-97) vardı.
    İnşallah 5 6 ay sonra kısmet olur.
    İyi forumlar...
  • Doğru karar vermişsiniz.
  • 5000 tl yerine 4000 yazarsınız anında gider .Ama piyasaya göre boyalı güzelse alın 5000 tl iyidir boya sadece 1000 tl zaten .
  • Yaklasik bir sene once 93 model bir tane vardi. 4.300 e almistim. Sonra 5.500e birisi istedi bende verdim. O paralara bu arabalar kesinlikle elde kalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar.
    Alacak olanlar için konu güncel kalabilir...
  • Beyler 94 model komple boyalı motoru 5 ay önce rektefe olmuş samara için 6.500 tl fiyat istiyor satıcı yorum alayım??
    Ayrıca bordo mu füme mi hangi renk?

• Lada yerine konfor,cam otomatigi ve kalite babinda tofas dogan,sahin almak daha mantikli degil mi ?

• Bana karda gidecek araç lazım yanlış anlamayın ama lada samara Şahin le aynı kefeye bile girmez Şahin'in 5. vites hızını 3. Vites te yapıyorsun yakıtı çok cüzzi yedek parça fiyatı Şahinlerin ki ile kapışır kararım kesin samara alacağım sadece durum hakkında yorum almak istiyorum

• o kadarda değildir sallama
  • Hocam ben bayağı araştırdım konuyu açmadan önce sana şöyle anlatayım.
    Alacağın araç lada. İstersen sıfır samara al 6500 samara için çok yüksek bir fiyat.
    Motor rektefiye görmüş ve boyalı çok temiz ladalar var. Pazarlıkla 5000 e rahat bulabilirsin.
    Tutulan renkleri bordo beyaz füme. Temiz beyaz olursa daha güzel.
    Samara motorlarının çoğu hararet görmüş motorlar. Alırken 1 motor 2 elektrik tesisatı 3 kaportaya dikkat edersen başın ağrımaz.
    Pederle aldık samarayı motorcuya kaportacıya götürdük tertemiz 5000 e bırakıyordu adam ama araba kalas gibi olduğundan vazgeçtim.
    Konfora dair hiçbir şey yok arabada.
    Parçaları ucuz. Satışında da peynir ekmek gibi gidiyor duyumları aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrummerT3 -- 30 Ağustos 2015; 17:49:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.