Şimdi Ara

Latutide ? Focus ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar suanki aracım 2010 linea 1.6 multijet 105 bg 290 nm torka sahip nasip ise 1 ay sonra satıp daha konforlu performanslı ve yol tutuşu iyi bir araç istiyoruz aklımda focus ve latitude var latitude donanım olarak çok tatminkar fakat performans olarak lineadan sonra hantal gelir mi diye düşüncelerim var. Focus ise yol tutuş ve performans olarak gayet iyi zaten ama donanım olarak latitude daha onde siz olsaydınız hangısını alırdınız bütçe 50-57 bin tl civarı iki araçta dizel olucak Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim saygılar..

Latitude executive olucak en dolusu focus ise titanium fakat x paket değil.

Yılda 40 bin km yapıyorum araç sürekli çalışır durumda arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illegall. -- 14 Kasım 2014; 15:51:02 >

• Ikiside daha performansli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağınız focus Latitude hangi paket belirtirseniz daha İyi olur. Birde 1.5 dCi alacaksınız herhalde performans olarak sorduğunuza göre , bana kalırsa her türlü Latitude daha dolu Full olursa bir kere sınıf farkı var gerisini bilmiyorum.

• Bence insignia alabilirsiniz lpgli.

Illa focus olacaksa.
    http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=187445703

• Bütçe aralığınız ile çok temiz dizel mondeo bulabilirsiniz, benim önerim mondeo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-mondeo-1.6-tdci-titanium-6-ileri-42-bin-km-181718486/detay
  • Bahsedilen 2 araçta 1.6 multijet 105 bg 290 nm cihazdan daha perforsmanlı değil diye biliyorum ??
  • Linea daha ataktır o araçlardan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisi arasında latutide daha mantıklı, hızlanma olarakta çok fark olacagını düşünmüyorum
  • Performans olarak focus yakın seviyede olur linea ile, latitude biraz daha hantal kalır. Konfor olarak latitude daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Bütçe aralığınız ile çok temiz dizel mondeo bulabilirsiniz, benim önerim mondeo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-mondeo-1.6-tdci-titanium-6-ileri-42-bin-km-181718486/detay

1. Şehit kamilden araç alınmaz mutlaka toplamadır.

2. ataklık bakımından linea >focus>latitude

3. konfor bakımından latitude>focus>linea

4. donanım hiç sayma her türlü latitude

aslında ihtiyaca göre değişir.

genişlik ve konfor bakımından latitude her türlü önde

bende 1 ay önce 2011 model privigale + tekno paket latitude aldım genel olarak memnunum

bundan önce mondeo vardı 2012 titanium
    ben d segmentine alıştım aşağısı dar geliyor.

latitude nin bile sürücü kısmı dar geliyor düşünün artık

en iyisi vectra C ve mondeo iidi

ben olsam latitude alırdım .

en az privilage + tekno paket

extituve çokta gerekli donanımlar yok

focus özellikle son kasa çok dar

yoltutuş dersen inan bana çok fark yok ben 4 tane d segmentine bindim uzun km ler

araç gayette yol tutuyor. sınırları fazla zorlamamak lazım

ama asla bir mondeo değil . ki d segmentinde bence premiumlar hariç hiçbirisi bir mondeo kadar yol tutamaz.

rahatlık acısından bindiğim en rahat d segmenti latitude

araç biraz uzun ve virazlarda yatarak döner kayma kesinlikle yok

mondeo ile 120 ile girdiğim viraja 100 le giriyorum hepsi oo

gerisi gayet keyifli parasına göre güzel araç

donanımı bol

50-60 bin bandında güzel araç

• calamityeas kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim eklemeyi unutmuşum Latitude executive olucak en dolusu focus ise titanium fakat x paket değil.
  • Yılda 40 bin km yapıyoruz bu yüzden dizel daha mantıklı gibi..
  • hung up kullanıcısına yanıt
    Uzun uzun yazdıgınız için teşekkür ederim.. Çogu kişi lineanın daha atak olucagını soylemiş fakat eniştemin 2009 focusu benım aracımdan çok daha iyi gidiyor diyebilirim
  • O fiyata en iyi 1.6 TDCİ Titanium FORD MONEO OLUR TABİ 60 Bine kadar çıkabilirseniz.Veya 1.6 TDCİ Titanium focus latitude çok hantal ve yol tutuşu viraj dönme kabiliyeti focus kadar iyi deil
  • Focus daha performanslı latitude ise daha donanımlı ve konforlu bir araç lineadan dolayısıyla luneada en çok hangisinin eksikliğini hissettiyseniz ona göre degerlendirin. Ama saglamlik ve guvenlik olarak focus daha öndedir

• Genel kanı lineanın daha atak olduğu yönünde ama bence biraz yanılıyorsunuz. Lineadaki motor 105 multijet 120 değil
    Linea 105hp 290NM
    Focus 115hp 270NM + overboost ile 285NM

Bu soruyu kendinize sorun 2. Elde latitude tam bir f/p aracı. Motor kasaya pek yetmiyor bu yüzden yüklenmek zorunda kalıyorsunuz e haliyle yakıt tüketimi artıyor. Performans beklentiniz yoksa yakıt olarak aradaki 1-2 litre beni etkilemez diyorsanız, donanım seviyorsanız kesinlikle latitude. Sonuçta d segmenti gemi gibi araba baya konforludur

Yok performans yol tutuş kalite hissi sürüş dinamikleri v.s dersenizde focus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.