Şimdi Ara

LG 32 LD750 pc için uygun mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Almayı düşündüğüm bu TV ile pc e bağlayıp faydalanmayı düşünüyorum,

Ancak internette araştırmaz olaydım dediğim bir konu ile karşılaştım ismi , input-lag . ne olduğunu neye sebebiyet verdiğini ögrendim.

Sizde LD750 de input-lag sorunundan özellikle multiplayer oyunlarda gecikmeden dolayı başarısızlık yaşanır mı ?

Baglantı şekilini nasıl yapmak iyidir DVI -HDMI mi ? direk Dsub mu ?

Bu konuda tecrubesi olan Bu seriyi kullanmış veya yardımcı olabilecek var mı ?

Pc özellikleri kısaca:(detaylar uzun)

I7 Cpu
    9600 GT ekran kartı (DVI out) .

• MErhaba,
    32LD550 aldim, ekran kartimin DVI portunu VGA donusturucu ile LCD TV e bagladim.
    Cozunurluk 1080p . Ayni zamanda ekran kartinin diger cikisini da DVI -HDMI kablo ile bagladim.

PC RGB uzerinden truemotion calismiyor, calismamasi da iyi zaten oyun oynarken acmamak gerek.

Ekran kartinda iki goruntuyu de extend degil , duplicate olarak ayarladim.
    Bu sayede pc den film izleyecegim zaman , HDMI INput u seciyorum, cinema mode a getirip truemotion acik olup olmadigina bakiyorum, Gerci bu durumda tv 100hz calismiyor o sebeple truemotion daki blur ayarini biraz dusurmek iyi olabilir..

Tv imden cok memnunum .
    Sunu anladim ki, kimse lcd tv lerde lag konusunda cok fazla birsey bilmiyor.
    En iyisi kendiniz gidip test edin. En iyi test elinizde iyi bir ekran karti olan notebook ile hdmi cikis alip, tv lerde game mode a getirip oyundaki de grafik ayarlarini azaltip oyunu denemeniz.

Saygilar.

NOT : LD750 i denedim . Call of duty de verdiginiz komutlar ekrana cok gec cikiyorlar.Evet bunu oyun mode da denedim yavasti , ancak RGB uzerinden pc e bagli olarak denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnigmus -- 26 Ağustos 2010; 21:20:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.