Şimdi Ara

LG 32 LH2000 mi yoksa PHILIPS PFL5404 mü acil yardım lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili dostlar bu iki ürün arasında kaldım,değerli yardımlarınızı bekliyorum.
    Kısa bir süre içerisinde almam lazım birini.
    32 LH2000'in bazı ayarlarlaUSB'den film oynatabildiğini okudum forumdan, PFL5404 içinde geçerli mi bu acaba?
    Sadece evde,uydu yayınlarını izleyeceğim,ama USB'den film oynatmasıda önemli benim için.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bellaotero -- 16 Eylül 2009; 13:38:10 >

• PHILIPS 'de bildigim kadarıyla USB film oynatma yok ama LG de var. USB senin icin onemliyse LH2000 i seç. Guzel televiyozn zaten,memnun kalırısn.
  • Teşekkürler sayın Unpop.
    Başka görüşü olan varmı acaba?
  • Philips Usb yi film oynatmak için yapmamış oynatır ama kasabilir.. Philips alıpda usb den film izlicem demek hata olur..
    pc bağladım çok mutluyum tüm bluray,720p,1080p filmler hem cam gibi hemde akıcı izlenebilior.
  • Son kez soruyorum :)
    ARtılarıyla eksileriyle hangisi?
    Yarın alacam birinden birinide.
    Teşekkürler dostlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellaotero

Son kez soruyorum :)
    ARtılarıyla eksileriyle hangisi?
    Yarın alacam birinden birinide.
    Teşekkürler dostlar.

USB ile bağlayıp film izlemek gibi bir sıkıntın yoksa kesinlikle 8404 derim..
    usb yi illaki film izlemek için kullanıp dvix falam izliceksen çokda önemli deil, bu tv lerin asıl özellikleri mkv veya m2ts dosyalarında görünüor.
  • LH2000 al bence, phillipsden de ampul alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 17 Eylül 2009; 14:04:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

LH3000 al bence, phillipsden de ampul alırsın

Ampul öneriniz için teşekkürler :)
    32" için FULL HD' nin pek tavsiye edilmediğini duydum.
    Dediğim gibi sadece uydu yayınlarını izlemek için bir cihaz alacam,tabi USB'den
    filmde izleyebilirsem kaymaklı kadayıf olur.
    LG 32 LH200 ve PHILIPS PFL5404 arasında kaldım,ikisi arasından bir seçim yaparsanız sevinirim.
    Teşekkürler.
  • Pardon lh3000 yazmısım ama rakam hatası yapmısım, lh2000 demek istemistim. Yukarıyı lh2000 diye duzelttim :)
    32'de sizin full hd ye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Pardon lh3000 yazmısım ama rakam hatası yapmısım, lh2000 demek istemistim. Yukarıyı lh2000 diye duzelttim :)
    32'de sizin full hd ye gerek yok

Teşekkürler üstad.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.