Şimdi Ara

LG DX630 Ölü Pixel Şüphesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Projeksiyonu genelde iş ortamında sunum amaçlı kullanmıştım, eve getirip biraz film oyun tecrübesi yapalım dedik 2'nci haftada bazı noktalanmalar farkettim görüntüde, aşağıda resimleri paylaşıyorum sizde gerçekten ölü pixel midir ? neden böyle birşey oluşmuş olablir. sıcaklık,toz,darbe..vs ?

Bu problemi nasıl düzeltebilirim ne yapmak gerekir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniperson -- 2 Eylül 2014; 21:19:20 >

• DMD çip arızasına benziyor, sizin yapacağınız bir şey yok servise göndermeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniperson

Projeksiyonu genelde iş ortamında sunum amaçlı kullanmıştım, eve getirip biraz film oyun tecrübesi yapalım dedik 2'nci haftada bazı noktalanmalar farkettim görüntüde, aşağıda resimleri paylaşıyorum sizde gerçekten ölü pixel midir ? neden böyle birşey oluşmuş olablir. sıcaklık,toz,darbe..vs ?

Bu problemi nasıl düzeltebilirim ne yapmak gerekir acaba ?

dostum tipik dmd çip arızası en yakın zamanda garantin dolmadıysa gönder aynı bende vardı 20 gün parça bekledim gelemedi sfırını göndermişlerdi cihazın :)

•  LG DX630 Ölü Pixel Şüphesi
  • cihazın garantisi biteli yaklaşık 1 yıl oldu. internette çip değişikliği sonucunda düzeldiğine dair yazılar gördüm ancak türkçe kaynak bulamadım fazla o bahsedilen parçayı satan bir yer de bulamadım. ne tavsiye edersiniz ?
  • projeksiyon tamiri ile uğraşan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniperson

projeksiyon tamiri ile uğraşan var mı acaba ?

dostum gönder destek bilişime parça sipariş geçilsin ücretini talep ederler ürün yapılrsa
  • Ayni urun ayni hataya sahip projeksiyonum 1 yildiryatiyo evde. 500 lira masraf cikardilar. Yine bozulmicagi belli deil curusun yine yaptirmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

Ayni urun ayni hataya sahip projeksiyonum 1 yildiryatiyo evde. 500 lira masraf cikardilar. Yine bozulmicagi belli deil curusun yine yaptirmam.

ben hala yaptıracak yer bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.