Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM EDİN CİDDİ ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle şunu söyleyim fake filan demeyin.Sadece kim oldugum belirli olmasın diye böyle birşey yapmak zorunda kaldım.yöneticilerdende çok özür dilerim böyle bişe yaptıgım için.yardım edin arkadaşlar çok kötüyüm sevgilimle dün kesin karar olarak ayrıldık.ama ben hala onu deliler gibi çok seviyorum.1 sene her günü dolu dolu her gün başka bir güzel geçen bir sene bitti.ne yapsamda ne etsemde kopamam ondan biliyorum.ben onsuz 1 saat bile olamazken artık hiç bir zaman onunla olmıcam ellerini tutamıcam kokusunu sıcaklıgını hissedemicem.ilk zmanalar oldugu gibi yine uzaktan sevecem onu ama böyle canım çok yanıyor.birlikte olup sonra uzaktan sevmeye dayanılmıyor kaldırmıyor yürek.şuan bu satırları yazarken aglamamak için kendimi sıkmaktan çenem agrıdı..uyumak istiyorum olmuyor güzel günlerimi anılarımız geliyor.nereye baksam onun anıları var.her yerde bir izi var.verdigimiz sözler yeminler hayallerimizi bırakıp gitti.dayanamıyorum artık aglıyorum arkadaşlar yardım edin nolur.dalga geçipte içimi daha çok acıtmayın lütfen

• ben 17 senelik hayatımın en güzel günlerini onunla geçirdim en mutlu anlarım onunlaydı herşeyimdi o benim canımdı prensesimdi nefesimdi.ama artık yok ve aldıgım nefes bile acıtıyor benim içimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.