Şimdi Ara

Mazda 6 VS Honda Accord

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mazda6 bu fiyatıyla çok avantajlı gibi Accord la arasında 10.000 Ytl civarı fark var. Sizce??

http://www.ozaydinotomotiv.com/fiyatlistesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mibozay -- 17 Aralık 2008; 21:43:29 >

• Tüm 6 ları mid donanımda ve sedan olarak getirmeleri kötü olmuş..
    HB araba sport donanımla çok daha harika duruyor bence...

Bir de bu fiyatları geçen ay sadece şahsuvaroğlu yapıyordu..acaba tüm bayiiler mi bu fiyatlara indi ?

Ben nasipse mazda2 1.3 mid opak almaya yakınım 22900a
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Tüm 6 ları mid donanımda ve sedan olarak getirmeleri kötü olmuş..
    HB araba sport donanımla çok daha harika duruyor bence...

Bir de bu fiyatları geçen ay sadece şahsuvaroğlu yapıyordu..acaba tüm bayiiler mi bu fiyatlara indi ?

Ben nasipse mazda2 1.3 mid opak almaya yakınım 22900a
    bu arada yeni accord özekle arkadan çok şık olmuş bmw 5 serisi sandım yolda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice-cruiser

Alıntıları Göster
    mazda6 al bu kampanyayı kaçırma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice-cruiser

Alıntıları Göster
    mazda2 yi tuttum ben de bu fiyatıyla!Çok şık bir araç!Kendim de o tarz bir araç kullanıyorum ve üzerinde dikkati toplayan araçlara bayılıyorum..!İnsana çok farklı hissettiriyor! Hayırlısı olur inşaallah x-rayted!

mazda6 ya gelince!Harika bir tasarım!Şu anki kampanya fiyatlarıysa zaten olması gereken fiyatlar!! Bence bu sınıfta araç bakanlar için oldukça ideal bir seçim!

Yalnız forumda bir mazda kullanıcısı arkadaş yetkili servislerin çok pahalı hizmet verdiklerinden yakınmıştı..Bilemiyorum ne derece doğrudur!!Deneyim sahipleri burada bu konu üzerine de yorum-bilgi paylaşımı yapabilirlerse çok güzel olur!

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih_Law

mazda2 yi tuttum ben de bu fiyatıyla!Çok şık bir araç!Kendim de o tarz bir araç kullanıyorum ve üzerinde dikkati toplayan araçlara bayılıyorum..!İnsana çok farklı hissettiriyor! Hayırlısı olur inşaallah x-rayted!

mazda6 ya gelince!Harika bir tasarım!Şu anki kampanya fiyatlarıysa zaten olması gereken fiyatlar!! Bence bu sınıfta araç bakanlar için oldukça ideal bir seçim!

Yalnız forumda bir mazda kullanıcısı arkadaş yetkili servislerin çok pahalı hizmet verdiklerinden yakınmıştı..Bilemiyorum ne derece doğrudur!!Deneyim sahipleri burada bu konu üzerine de yorum-bilgi paylaşımı yapabilirlerse çok güzel olur!

Alıntıları Göster
    ben mazda kullanıcısı olarak servis fiyatlarını normal buluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MZR34

ben mazda kullanıcısı olarak servis fiyatlarını normal buluyorum

Alıntıları Göster
    Mazda 6'nin manuel, deri döşemeli, bose sistemli, sunrooflu modeli 52,500 Bu donanımda, 2,0 motorlu en ucuz araç sanırım, bence tip olarakda sınıfının en iyilerinden. Bence de kaçmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52FA4E8AC

Mazda 6'nin manuel, deri döşemeli, bose sistemli, sunrooflu modeli 52,500 Bu donanımda, 2,0 motorlu en ucuz araç sanırım, bence tip olarakda sınıfının en iyilerinden. Bence de kaçmaz...

Alıntıları Göster
    Accord ve Mazda kıyaslamalarda başabaş görünüyor.10 bin lira da çok fark.52500e bence mazda lokum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Accord ve Mazda kıyaslamalarda başabaş görünüyor.10 bin lira da çok fark.52500e bence mazda lokum.

Alıntıları Göster
    63900 bu arabanın indirimli fiyatıydı(mid+) 52500 çok iyi olmuş..İnsanın hemen alası geliyor

Ben aracı test etmiştim ve çok beğenmiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırans

63900 bu arabanın indirimli fiyatıydı(mid+) 52500 çok iyi olmuş..İnsanın hemen alası geliyor

Ben aracı test etmiştim ve çok beğenmiştim...

Alıntıları Göster
    mazda 6, süper fiyat, ve harika bir tasarıma sahip eğer niyetin varsa kaçırma bu fiyata dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

mazda 6, süper fiyat, ve harika bir tasarıma sahip eğer niyetin varsa kaçırma bu fiyata dostum

Alıntıları Göster
    accord geçsede içimden mazdanın fiyatı daha uygun accorddan cok daha kötü bir araç olduğundan değil sadece piyasadaki geçmişten kalma kötü imajından bu fark honda kadarda sağlam dayanıklı araçtır mazdalar aklınızda kalmasın yani .ben mazda 6 diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: night_33

accord geçsede içimden mazdanın fiyatı daha uygun accorddan cok daha kötü bir araç olduğundan değil sadece piyasadaki geçmişten kalma kötü imajından bu fark honda kadarda sağlam dayanıklı araçtır mazdalar aklınızda kalmasın yani .ben mazda 6 diyorum

Alıntıları Göster
    Bir honda kullanıcısı olarak; iki araç aynı fiyatta olsalar bile MAZDA 6 diyorum... Mazda 6 çok şık, çok çekici!

• quote:

Orijinalden alıntı: cevikism

Bir honda kullanıcısı olarak; iki araç aynı fiyatta olsalar bile MAZDA 6 diyorum... Mazda 6 çok şık, çok çekici!

Alıntıları Göster
    sadece tasarımına,marka değerine bakıp arac alacaksam,bu honda accord olurdu.
    ancak bide işin mali kısmı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: qotsa

sadece tasarımına,marka değerine bakıp arac alacaksam,bu honda accord olurdu.
    ancak bide işin mali kısmı var

Alıntıları Göster
    Ben mazda 6 diyorum fiyatı ve tipinden dolayı ilk başta verilen linke tekrar bakarsanız iyi olur.Çünkü 2. bir indirim daha oldu 6 43500 YTL inanılmaz gibi bi şey Bizim Cıvıc fiyatına Mazda 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczem

Ben mazda 6 diyorum fiyatı ve tipinden dolayı ilk başta verilen linke tekrar bakarsanız iyi olur.Çünkü 2. bir indirim daha oldu 6 43500 YTL inanılmaz gibi bi şey Bizim Cıvıc fiyatına Mazda 6

Alıntıları Göster
    Mazda6 mükemmel fiyat gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Mazda6 mükemmel fiyat gerçekten

Alıntıları Göster
    Fiyat'ı çok uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüso58

Fiyat'ı çok uygun.

Alıntıları Göster
    arabam düşük fiyata gitmese bu kampanyada ben bile alırım mazda6
  • quote:

Orijinalden alıntı: MZR34

arabam düşük fiyata gitmese bu kampanyada ben bile alırım mazda6

Alıntıları Göster
    Araba yeni olmasaydı babamın kanına girer aldırtırdım 6 dan ama araba daha 9000 e yeni girdi oda sayemde

• quote:

Orijinalden alıntı: eczem

Araba yeni olmasaydı babamın kanına girer aldırtırdım 6 dan ama araba daha 9000 e yeni girdi oda sayemde

Alıntıları Göster
    şimdi para olsa alırdım gider yarın

• Bana uygun değil ama bu fiyata süper.Ama bizim millet gene gider komşusunun aldığı Pasat'ın aynısını alır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.