Şimdi Ara

Medeniyetin Başkenti Çorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çorum çok yanlış tanınan bir yer düzeltmek lazım.

Çorum Hakkında Bilinenler ve Bilinmeyenler:

Çorum, leblebinin merkezidir.

Hitit Uygarlığının başkenti Hattuşa Çorum sınırları içerisindedir.

Çorum, birçok kez Türkiye'nin en temiz şehri seçilmiştir.

Coğrafi olarak Dünya'nın merkez noktası Çorum sınırları içerisindedir.

Çorum Müzesi birçok önemli tarihi kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır.

Çorum Türkiye'nin bilim yuvasıdır. Birçok ünlü bilim adamı Çorum'dan çıkmaktadır.

Çorum aynı zamanda dünyaca ünlü bir sanat mekanıdır.

Çorum'un kızları da oldukça ünlüdür. Genellikle İzmir kızlarıyla karşılaştırılırlar ama genel olarak doğaüstü bir güzellikleri vardır.

Barbara Palvin'in baba tarafından Çorumlu olduğunu biliyor muydunuz?

Çorum, bu özelliklerden dolayı birçok gizli örgüte de ev sahipliği yapmıştır. İllüminati uzun yıllar Çorum'u merkez olarak kullanmış, 20. yüzyılın ortalarında kahraman Çorumlular tarafından bozguna uğratılarak başka bir yere göç etmek zorunda kalmışlardır.

Çorum'un ünlü saat kulesi İllüminati tarafından uzun süre gizlenme ve toplantı mekanı olarak kullanılmıştır.

Çorum şehrinde zebatilere yer yoktur.

Çorum halkı normalin üzerinde bir zekaya sahiptir ve nadiren başka insanların yapamadığı telepati gibi şeyleri yapabilirler. Bilim adamları "üstün insan" tanımının Çorum'da oluşmaya başladığını söyleyerek buna dikkat çekerler.

Çorum'dan kovulan İllüminati medeniyetin ve insanlık için son umudun başkenti Çorum'a saldırmak için Dünya çapında ajanlar yetiştirir. Bu ajanlar her yerde Çorum'u kötüleyerek Çorum'un yanlış tanınmasına yol açar. Bu ajanlara DH'de de rastlamak mümkündür.

Çorum hakkında sizi aydınlatabildiysem ne mutlu bana, artık Çorum'un gerçekte nasıl olduğunu biliyorsunuz. Sakın ajanlara kanmayın

• Girmeyin beyler illuminati. Gidip 32 kilo leblebi alacagim bu saatte oyle etkiledi
  • Çorum kızlarını övüp neden Barbara Palvin'in fotoğrafını koydun? Güzel bir bayan fotoğrafı eklemek istiyorsan Indila'yı ekleyebilirsin.
  • İyi gidiyoduda ortalarda bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Çorum kızlarını övüp neden Barbara Palvin'in fotoğrafını koydun? Güzel bir bayan fotoğrafı eklemek istiyorsan Indila'yı ekleyebilirsin.

Hocam Indila Hanım'ın güzelliğine saygı duyuyorum ama ne yazık ki bir İzmir kızı olmaktan ileri gidemez. Çorum kızları söylediğim gibi İzmir kızlarından bir tık üstündür
  • Tyrkiyede, birkac ille beraber cehaletin metre kare basina en yogun oldugu illerden birisi.
  • quote:

Çorum kızlarını övüp neden Barbara Palvin'in fotoğrafını koydun? Güzel bir bayan fotoğrafı eklemek istiyorsan Indila'yı ekleyebilirsin.

"Barbara Palvin'in baba tarafından Çorumlu olduğunu biliyor muydunuz?"
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Tyrkiyede, birkac ille beraber cehaletin metre kare basina en yogun oldugu illerden birisi.

Hocam sandığınız kadar kötü değil, özellikle mahalleler arası farklılık çok fazla Çorum'un ana mahallesi oldukça iyi, tabi diğerleri hakkında bir şey diyemem
  • "Barbara Palvin'in baba tarafından Çorumlu olduğunu biliyor muydunuz?" dan sonrasini okumadim icim elvermedi bir dhli olarak goz gore gore csb okunmaz yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayca_22

"Barbara Palvin'in baba tarafından Çorumlu olduğunu biliyor muydunuz?" dan sonrasini okumadim icim elvermedi bir dhli olarak goz gore gore csb okunmaz yav

slm ayca hanım yıllardır size yazıyorumm ama beni takmıyorsunuz nedenini sorabilir miyim
  • quote:

"Barbara Palvin'in baba tarafından Çorumlu olduğunu biliyor muydunuz?" dan sonrasini okumadim icim elvermedi bir dhli olarak goz gore gore csb okunmaz yav
    Çorum

Çorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Çorum

Çorum

Nesi var Çorum'un
  • ÇORUMLUYUM AMA GÜLMEDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: cet1928

ÇORUMLUYUM AMA GÜLMEDIM

Canın sağolsun hocam
  • quote:

Leş fotosu değil güzel bir kadın fotoğrafı koymak istediği için Indila Barbara Palvin'i kullanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Tyrkiyede, birkac ille beraber cehaletin metre kare basina en yogun oldugu illerden birisi.

Kütüğüm çorumda ama kocaeli doğumluyum. Bu dediğiniz doğru mu çok cahilim bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

O çok güzel şehrinize geri dönün de, Ankara biraz rahatlasın o zaman olmaz mı?

Ankara'nın Çorumlulardan daha büyük sorunları var
  • çorumbayat dorukseki nöörüyonnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

quote:

slm ayca hanım yıllardır size yazıyorumm ama beni takmıyorsunuz nedenini sorabilir miyim

Mesajlariniz spam korumasindan dolayi gelmiyordur
  • GOBELLERRRRRRR :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.