Şimdi Ara

Megane 3 hb otomatik tüp mü dizel otomatik mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir haftaya kadar megane 3 hb almak istiyorum. Dizel edc harika bir araba özellikle edc şanzıman mükemmel ama fiyatı cok fazla. Benzinli otomatikle (bva) dizel otomatik (edc) arasında 7000-8000 arasında fark var. Simdiki arabam lpg li hic sorun yasamadim ama hep bir risk vardi. Ne yapamalıyım sizce fikirleriniz cok önemli.(senede yaklaşık 10000 km yol yapıyorum ve önceki arabamı 7 sene kullandım bunu da buyuk ihtimalle 5-6-7 sene gibi en az kullanırım)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende benzınlı otomatık hakkında bılgı pesındeyım ama pek tercıh edılen bır arac değil sanırım,

yazzan kımse yok
  • Tabi ki butce meselesidir ancak imkan varsa hem konforlu vites gecisleri hem yakit tasarrufu hem de guclu ve atak motoru icin edc zorlanmali. Bva eski teknolojidir Allah askina 4 ileri vites mi kaldi, duz yolda bagirir yokuslarda yigilir. Klasik tabirle cok yakar az kacar.

Onceki aracim benzinli 1.6 bva 307 idi. Simdi dizel edc megane kullaniyorum bir daha kolay kolay benzinli arac dusunmem atmosferik benzinli hic dusunmem, bir ihtimal turbo 140 bg veya uzeri bir secenek olabilir.

Ek: 5-6 sene kullanacaksaniz dizelin ekonomisi ilk alimdaki fiyat farkini rahatlikla amorti eder. 100 liralik mazot aliyorum s.ici 410-420 km civari yol yapiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1973 -- 13 Ağustos 2012; 23:46:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kararsız kaldım dizel otomatik extreme 50000 tl civarı benzinli privilege otomatik 41 bin aradaa 10 bin fark var
  • Nakit ise dizel yok kredi çekip üzerine fazla faiz ödeyeceksen 10 bin TL fazla kredi ve vadeyide uztacak ise privilege benzinli
  • Arkadaşlar ÖTV zammından sonra bayilerden fiyat alan oldu mu. Sitesinde fiyatlar değişmemiş.
  • Dizel mantıklı bence... Yakıtı mükemmel.
  • ikinci el megane 3 1.6 expression 2010 model benzinli ithal üretim 6 ileri manuel vites araç aldım 2 hafta önce. lpg taktırdım brc marka 1500 lira, benzin aparatı ve lastik kılıfı da hediye ettiler. araçtan çok memnunum 100 km de 10 litre lpg yakıyor. bugünün şartlarıyla kilometrede 25 kuruş demek. dizel ile aynı. otomatik 4 ileri kullanmadım ama bence düşünmeyin bile. ikinci el piyasasında 4 ileri otomatik megane 3 ler manuel viteslerden daha ucuz. bunun da sebebi malum, çok yakıp düşük performans sergilemesi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.