Şimdi Ara

Mercedes A180 CDI için %5 indirim nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mercedes A180 CDI Style paket alacağım..

Mercedes sayfasındaki konfigüratörde 81.500 fiyat veriyor.. Bayi 82.450 liste fiyatı dedi anahtar teslime.. Üzerine birkaç bir masraf biniyor galiba..

Son olarak da 78.750 fiyat verdi. %5 civarı bir indirim oluyor.

Yalnız Cuma günü fiyatlarda artış olacakmış.. ve liste fiyatı 86.450 olacakmış..kur ayarlamasından dolayı.. %2,5 bir artış yani..

Benim öyle tanıdık bayim yok.. İlk mercedesim olacak, ikinci mercedes indirimim de yok yani..Bu %5 indirim nasıldır? İki gün sonra fiyat artınca %7,5 indirim gerekecek bugün aldığım fiyata almam için.. Yılsonu beklesem bile mercedesde %7,5 indirimden fazlasını alma şansım çok mu bu arabada..

Alsam mı yarın, yoksa biraz daha kassam mı diye bekliyorum...

• Aralık ayında indirimli fiyatlar eskide kalmaya başladı. Bence alın, keşke demek gibi bir durumla karşılaşmayın.

Çok bayat bir satış taktiğidir zam gelecek vs tarzı söylemler, fakat gerçeklik payı da içerebilirler yer yer.

Şimdi size, o paraya A 180 mi alınır reno motorlu derler, dinlemeyin.

Bu forumda ikinci el jettaya, golfe sıfırından fazla para sayıp sahip olanlar var.

Keyfini çıkarın, şimdiden güle güle kullanın.
  • A180 düşünüyorsanız abi V40 düşünebilirsiniz bende görmeden önce a180 derdim hem aracı canlı canlı gördüm hemde volvo sitesinde inceleyince V40'a karar kıldım.Birde V40 crooss country en az a180 kadar şıktır fiyat olarak dooldurmanıza bağlı aracı ama ben V40 alıcak olsam plus güvenlik paketli alırdım.Bence inceleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 30 Ekim 2013; 21:34:54 >
  • Elini çabuk tut arkadaşım al birazdan damlayabilirler A'nin iç mekan kalitesini B segment araçlarla bir tutanlar ve motoruna ıyyy çekenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

A180 düşünüyorsanız abi V40 düşünebilirsiniz bende görmeden önce a180 derdim hem aracı canlı canlı gördüm hemde volvo sitesinde inceleyince V40'a karar kıldım.Birde V40 crooss country en az a180 kadar şıktır fiyat olarak dooldurmanıza bağlı aracı ama ben V40 alıcak olsam plus güvenlik paketli alırdım.Bence inceleyin.

v40 dizelmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noahian

Mercedes A180 CDI Style paket alacağım..

Mercedes sayfasındaki konfigüratörde 81.500 fiyat veriyor.. Bayi 82.450 liste fiyatı dedi anahtar teslime.. Üzerine birkaç bir masraf biniyor galiba..

Yalnız Cuma günü fiyatlarda artış olacakmış.. ve liste fiyatı 86.450 olacakmış..kur ayarlamasından dolayı.. %2,5 bir artış yani..

Benim öyle tanıdık bayim yok.. İlk mercedesim olacak, ikinci mercedes indirimim de yok yani..Bu %5 indirim nasıldır? İki gün sonra fiyat artınca %7,5 indirim gerekecek bugün aldığım fiyata almam için.. Yılsonu beklesem bile mercedesde %7,5 indirimden fazlasını alma şansım çok mu bu arabada..

Önemli!!
    Hocam araçta torsiyon mu var bağımsız süspansiyon mu? bir forumda bağımsız süspansiyon yok demişlerdi. bilginiz var mı acaba?
    (forumda adım torsiyon manyağı olarak çıkacak az kaldı:) )

• BojanBogdanovic B kullanıcısına yanıt
    emin değilimde o opsiyon olabilir bakın ama tahminim bağımsızdır ama incelemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

emin değilimde o opsiyon olabilir bakın ama tahminim bağımsızdır ama incelemek lazım.

hocam opsiyonsa bile candır ve diğer tüm opsiyonlar bırakılıp o alınmalıdır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanBogdanovic

quote:

Önemli!!
    Hocam araçta torsiyon mu var bağımsız süspansiyon mu? bir forumda bağımsız süspansiyon yok demişlerdi. bilginiz var mı acaba?

http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_C1_platform

Focus ile aynı platforma sahip v40 bağımsız süspansiyon mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

quote:

Orijinalden alıntı: BojanBogdanovic

quote:

Önemli!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_C1_platform

Focus ile aynı platforma sahip v40 bağımsız süspansiyon mevcut

bağımsız süs. lüks değil gerekliliktir. hele ki belli bir fiyatın üstündeki araçlar için. olan araçlar, bilinçli tüketici tarafından kafadan 1:0 önde başlar:)

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Yok zaten 1 hafta forumda dolaşınca genel 'onu alma bunu al' muhabbetine aşina oluyor insan..

Volvo'yu şimdilik düşünmüyorum.. Açıkçası ne başka marka, ne başka model ne de başka motor düşünüyorum.. Hatta beyaz alıcam başka renk de düşünmüyorum..

Bunu almayayım da neyi alıcam da demiyorum zaten.. Bunu alıcam o kesin de bu fiyat iyi mi şu anda bu araç için..

Daha doğrusu %5 indirim kötü mü.. Alan en az %7-8 indirim yaptırıp da mı alıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.