Şimdi Ara

Modemi kapayıp açtığımda internete bağlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vista home premium kullanıorm internete bağlıyken modemi düğmesinden kapayıp açtığımda internete bağlanamıyorum ve paylaşım merkezine grdiğimde bi tanımlanan birde tanımlanamayan ağ diyor neden oluyor dersiniz nasıl çözebilirim bu sorunu yardımlarınızı bekliyorum

• selam, tanımlanan bağlantı muhtemelen kablo bağlantısıdır. Vista güvenlik nedenleriyle Güvenliği etkinleştirilmemiş Wireless lere bağlanmanızı engelliyor bunu 2 yolla cözebiliriz. 1. Kablosuz Ağ'ya manuel ip vericeksiniz. 2. ESET smart security yüklü olduğu zaman bağlanması lazım şifresiz ağlara kolay gelsin.
  • Benim modemim wireless değil normal adsl modem tam olarka ne yapacağımı anlamadım yardımcı olrsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: deburtes

Benim modemim wireless değil normal adsl modem tam olarka ne yapacağımı anlamadım yardımcı olrsanız sevinirim

Bende de zaman zaman oluyor. Çözümünü bilgisayarı kapatıp, tekrar açmakta buldum.
    Yalnız dikkat ediniz. "yeniden başlat" derseniz genellikle aynı sorunla karşılaşıyorsunuz.
    Bir başka çözüm ise "Denetim masası/Ağ ve Paylaşım Merkezi" penceresini açın, sol sütunda bulunan "tanıla ve onar" satırına tıklayın.
    Şansınız varsa bağlantıyı tekrar kuruyor. Kurmazsa, bilgisayarınzı kapatıp, tekrar açınız.
  • aynı zamanda bılgısayarıda baslatırsan yenıden baglanır..
    sorunun tamemem vıstanın dhcp sunucusnun ıp atamamasından kaynaklanıyor..
    onerım servıce pack 1 yukle ve guncellemelerını takıp et vıstanın
  • dediğin doğru dovmee.
    Sorun tamamen vistanın dhcp sunucusunun ip atamamından kaynaklanıyor.
    Dediğin güncellemeler mevcut, hatta birkaç saat önce tüm güncellerimi yaptırdım. Umarım bundan sonra aynı sorunla karşılaşmam. Özellikle bir indirme ya da e-posta durumlarında çok sorun oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.