Şimdi Ara

motor koruma kapağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2007 focus tcdı sedan arıcn nasıl olurda motor koruma kapağı olmaz ilginç.:D
    -çıkma bulabilegim veya daha önce benim gibi olupta bu koruma kapığını araştırıp bulan varmı?
    serviste 150 tl fiyat vermişerdi.ama çıkmacılarda bulunabilir gibi. yardımcı olursanız sevinirim

• Selamlar,bende aynı kapaktan arıyorum,servis 2008 yılında 250tl istemişti.Motor devirlenirken çıkardığı tiz sesleri bayağı kesiyor.
  • merak ettigim bu kapagın arabada neden olmamamsı .belki de bilerekte kapak koymamış olabilirler.valla anlmadım:d bostancı snayindeki çıkmacılarda olabilecegini düşünüyorum.eger bulursam haber veririm.
  • bu motor koruma kapagını acil bulmam lazım.bulabilecegim biyer yada bana motor koruma kapağı lazım degil al kardeş senin olsun diiyen varsaa:D yardımcı olsun.çıkmacı biliyorsanız oda olur
  • beyler hiç gerek yok ben 11 senedir focus kullanıyorum 2008 307 de var ama bi anlamı yok araçlarımız arazi aracı değil ses kestiği bi nevi ama gereksiz harcama
  • zaten bende sesi kesmesi için arıyorum:D
  • sf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life19 -- 10 Kasım 2010; 3:39:24 >
  • fwf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life19 -- 10 Kasım 2010; 3:39:09 >
  • motor kapağına gerek duymayıpt satmak isteyen varsa yazsın ozman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.