Şimdi Ara

MSI 560Ti Twin Frozr II çizgili ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, geçtiğimiz hafta perşembe günü vatandan msi 560ti tf ii aldım. 5 gündür sorunsuz kullanıyordum fakat bu sabah swtor oynarken ilk önce siyah ekran verdi, 1-2 dakika sonra sorun geçti 5-10 dakika kadar bir sorun çıkarmadı. Sonrasında ekran basit ve soluk renklerde kare kare bir hal aldı ardından siyah ekran verip ses çıkarmaya başladı, birkaç dakika bekledim düzelmedi. Bilgisayarı açtığım zaman afterburner ekran kartını bulamadığını ikaz etti. Aynı zamanda görüntüde çizgiliydi.

Kartı elektrik sorunu olabilir diye kontrol ettiğimde fanları çalışıyordu.

Sorunun eski olmasından dolayı anakarttan kaynaklanmış olabileceğini düşündüm (alakasız ama düşündüm işte). Eski kartım hd3870'i taktım ve sorun çıkmadı.

Aklına başka sorun/çözüm gelen var mı yoksa kaptığım gibi vatana mı gideyim?

Anakart: P5Q-PRO
    Güç kaynağı: CM GX750
    İşlemci: Q9550 @ 2.83 GHz

Not: Kartı geldiği haliyle kullandım. Hiçbir değişiklik yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spirytusrektus -- 21 Aralık 2011; 21:19:03 >

• kart bozulmuş garantiye gönderin remleri bozulmuştur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

kart bozulmuş garantiye gönderin remleri bozulmuştur sanırım

Teşekkürler. Peki vatanda bu tarz durumlarda ne yapıyorlar ? İthalatçı firmaya mı gönderiliyor , bir bilginiz var mı?
  • ihtalatçıya gönderir yaklaşık en az 15 ile 20 gün bekliyeceksiniz
  • Evt hocam 2 hafta sürer :( imkanın varsa yetkili servise sen kendin bırak vatan geç gönderiyor boşuna bekleme... Bu arada ups kullanıyormusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldas

Evt hocam 2 hafta sürer :( imkanın varsa yetkili servise sen kendin bırak vatan geç gönderiyor boşuna bekleme... Bu arada ups kullanıyormusun ?

Yok hocam ups kullanmıyorum. Bu arada vatana dün öğlen bırakmıştım kartı, akşamına ürünü iade alacağız diye mesaj geldi. Herhalde çok göze batan bir sorun var ki hemen iade alıyorlar.

Sanırım iade aldıkları ürünler için ürünün değerinde indirim çeki veriyorlarmış, böyle olursa 560ti hawk modelini almayı düşünüyorum.
  • GTX580 de başıma çizgi sorunu geldi gönderdim sorununu tespit ettiler iade istediler sizde beklemeden gönderin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.