Şimdi Ara

N79 mu N81 mi? (5530 xm)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum n79 la n81 arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

birde n79 la n82 arasında ki farkları merak ediyorum fiyat farkından başka n82 n82 diyorlar da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti1326 -- 17 Eylül 2009; 5:26:39 >

• N82'nin N79'da üstün olduğu tek nokta gece çekimleri ve 3D hızlandırıcısı sebebiyle oyunlar ancak oyunlardaki fark gözle görülemeyecek seviyede yani tek üstün yanı Xenon flaşı sayesinde gece çekimi. N79 gerek gündüz çekimleri gerek diğer açılardan N82'den kat ve kat iyi bir telefon. N81-N79 konusuna gelirsek N79 kesinlikle bunu açıklamaya bile gerek duymuyorum. Zaten birazdan cevaplarda bahsederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profesyonel Okur

N82'nin N79'da üstün olduğu tek nokta gece çekimleri ve 3D hızlandırıcısı sebebiyle oyunlar ancak oyunlardaki fark gözle görülemeyecek seviyede yani tek üstün yanı Xenon flaşı sayesinde gece çekimi. N79 gerek gündüz çekimleri gerek diğer açılardan N82'den kat ve kat iyi bir telefon. N81-N79 konusuna gelirsek N79 kesinlikle bunu açıklamaya bile gerek duymuyorum. Zaten birazdan cevaplarda bahsederler.
    n82 yada n79 hangısını alırsan al pişman olmassın..

n82 gece cekımlerde daha ıyı xenon flash sayesınde... hangısıne gonlun kaydısı onu al

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

n82 yada n79 hangısını alırsan al pişman olmassın..

n82 gece cekımlerde daha ıyı xenon flash sayesınde... hangısıne gonlun kaydısı onu al

Alıntıları Göster
    n79 al daha kibar daha yeni daha çok özellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

n79 al daha kibar daha yeni daha çok özellik

Alıntıları Göster
    N81 in kızaklı ve adi yapısından dolayı çabuk dağılıyor. N79
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

Alıntıları Göster
    n82 çift işlemci xenon flash ve 3d hızlandırıcya sahip çift işlemci farkı gerçekten belli oluyor bunun yanında 3d hızlandırıcı bazı oyunlarda işe yarıyor örneğin global race var grafik olarak çok iyi bir oyun bu oyun n78 n79 da kasıyor hemde baya ama n82 n95 gibi 3d hızlandırcı olan tellerde çok rahat oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

n82 çift işlemci xenon flash ve 3d hızlandırıcya sahip çift işlemci farkı gerçekten belli oluyor bunun yanında 3d hızlandırıcı bazı oyunlarda işe yarıyor örneğin global race var grafik olarak çok iyi bir oyun bu oyun n78 n79 da kasıyor hemde baya ama n82 n95 gibi 3d hızlandırcı olan tellerde çok rahat oynanıyor.

Alıntıları Göster
    n79
  • quote:

Orijinalden alıntı: cako94

N82'nin N79'da üstün olduğu tek nokta gece çekimleri ve 3D hızlandırıcısı sebebiyle oyunlar ancak oyunlardaki fark gözle görülemeyecek seviyede yani tek üstün yanı Xenon flaşı sayesinde gece çekimi. N79 gerek gündüz çekimleri gerek diğer açılardan N82'den kat ve kat iyi bir telefon. N81-N79 konusuna gelirsek N79 kesinlikle bunu açıklamaya bile gerek duymuyorum. Zaten birazdan cevaplarda bahsederler.

gündüz çekimlerinde n79 iyi
    gerek diğer açılar derken hangi açılar

n82 her yönüyle n79 dan üstün bir teldir hem kağıt üzerinde hem bireysel karşılaştırmalarda hemde de benchmark testlerinde
    http://www.phonegg.com/compare/23/Nokia-N82-vs-Nokia-N79.html
    n82 n serisinin en hızlı en performanslı gerek wifi gerek gps en iyi cihazıdır ve bunun aksini iddaa eden hiçbir şeyden anlamayan birisidir
    ve benchmark testlerinde binlerce telefon içinden en iyisidir
    http://www.jbenchmark.com/result.jsp

kimse alınmasın ama tüm bunları bilip de n79 almak aptallıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

quote:

n82 her yönüyle n79 dan üstün bir teldir hem kağıt üzerinde hem bireysel karşılaştırmalarda hemde de benchmark testlerinde
    n82 n serisinin en hızlı en performanslı gerek wifi gerek gps en iyi cihazıdır ve bunun aksini iddaa eden hiçbir şeyden anlamayan birisidir

arkadaş herşeyi açıklamış

n79 un tek üstün olduğu nokta bataryadır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43F737972

quote:

quote:

arkadaş herşeyi açıklamış

n79 un tek üstün olduğu nokta bataryadır

Alıntıları Göster
    Tabi ki n79

• quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Tabi ki n79

niçin
  • Bu ikisi arasindan n79 tabiki..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Tabi ki n79

niçin

Alıntıları Göster
    n79 ama tuş takımı berbat arkdaşım kendim şahit oldum ya . tuş kilidini zor açtım sert basılıyor acayip kçtü. bende tek hoparlörlü sony ericsson c510 var n79 dan daha iyi ve yüksek ses çıkıyor. özellikleri süper ona birşey demiyorum ama almışken kullanımı da kolay olsun bence. n81 in kızağı iyi değil. kamerası düşük.başka modellere bak. kendim şahidim bak n79 a okuduğum yorumları yazmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Layblood

Bu ikisi arasindan n79 tabiki..

niçin

herkes n79 diyor ama yorum yapamayacak kadar boşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rokobatu

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için ama yeni bi n82 n79 tartışması açmak istemiyordum :) ama cevabı aldım hepinize çok teşekkürler.Ya bide bugün 5530 xpressmusic gördüm wifi felan var ama 3g ve gps yok 2.9 inc dokunmatik aslında gps benim için pek önemli deil telefonda aradığım önemli özellikler symbian s60 9.x wifi ve kullanışlı olması 3g nin eksisi nası olur bilmiyorum alacağım telefonda 3g yi kullanıp kullanmayacağımı da bilmiyorum acıkcası 5530 xm mi n82 mi desem çoğunuz n82 diyeceksiniz :) ama bense 5530 da internet in wifi aracılığı ile daha keyifli olacağını düşünüyorum 2.9 inc ekranla üstelik symbian 9.4 sizce hangisi :S n82 5530xm mi? yani ekran boyutu ve tasarımı hoşuma gitti 5530 xm un n82 den farklı + ları bunlar bence ... n82 ve 5530 xm arasında kaldım çok kararsızım yaw :S yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti1326 -- 17 Eylül 2009; 5:27:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Layblood

Bu ikisi arasindan n79 tabiki..

niçin

herkes n79 diyor ama yorum yapamayacak kadar boşlar

Alıntıları Göster
    aslında genel acıklama su

özellıkler aynı aşagı yukarı n79 güncel vede bıraz daha kıbar olmasıyla tercih sebebı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

aslında genel acıklama su

özellıkler aynı aşagı yukarı n79 güncel vede bıraz daha kıbar olmasıyla tercih sebebı bence

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar n79 ve n81 den vazgeçtim ama n82 tercihinde ise internet siparişiyle (DARTY) alabilirim ancak...
    5530 XpressMusic VATAN da var oradan alabilirim. 5530 la n82 arasında hala kararsızım tekrarlayayım wi-fi çok önemli benim için gps olmasa da olur,3g nin dezavantajlarını bilmiyorum şuanda ama n82 de olsa kullanamam herhalde.5530 da wifi mükemmel diyorlar sizce nedir?

Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti1326 -- 17 Eylül 2009; 16:03:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musti1326

Arkadaşlar n79 ve n81 den vazgeçtim ama n82 tercihinde ise internet siparişiyle (DARTY) alabilirim ancak...
    5530 XpressMusic VATAN da var oradan alabilirim. 5530 la n82 arasında hala kararsızım tekrarlayayım wi-fi çok önemli benim için gps olmasa da olur,3g nin dezavantajlarını bilmiyorum şuanda ama n82 de olsa kullanamam herhalde.5530 da wifi mükemmel diyorlar sizce nedir?

Şimdiden teşekkürler..

Alıntıları Göster
    wifi çok hızlı değil test ettim bence n82 al darty den bende ordan aldım pişman olmazsınwww.jbenchmark.com da n82 binlerce telefon arasından 1.

• quote:

wifi çok hızlı değil test ettim bence n82 al darty den bende ordan aldım pişman olmazsınwww.jbenchmark.com da n82 binlerce telefon arasından 1.

Alıntıları Göster
    ben n82 ile bulamadıgım wlan ağlarını n79 ile cok rahat buldum ve hiç kopmadan gezindim internette.

taraflı yazı degil deneyimimi yazdım

• nokia_5800_xpressmusic ve N97

Öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Sıfır,ambalajında,oriinal,kayıtlı,gümrük işlemleri tamamlanmış "Nokia 5800 xpressmusic":

http://www.sahibinden.com/iste_gercek_nokia_5800_xpressmusic_--_3g_de_muhtemel_problemler-73WQQaXQQ16722584WQQpXQQdisplayitem

link'inde ilanım var.

İlan dibindeki ziyaretçi sayısından görebilirsiniz. Son 8 günün değeridir.

Buradan sipariş geçebilirsiniz. 500 TL fiyat teklif verin, onay vereyim.Siparişiniz kesinleşsin. Tatil süresince de sistem işliyor.

Elimde stok var ancak bayramdan sonraki ilk iş günü perşembe. Ve perşembe günü kargoya verebilirim. Cuma elinizde olur.

Banka havalesi ile 480 TL'ye verebilirim.

Bir adet Nokia N 97,
    orijinal, sıfır, cuma elimde olacak. İlanını henüz girmedim. 850 TL Kayıtlı, sıfır, orijinal ve gümrük işlemleri yapılmıştır. sahibinden.com daki ilanımın özelliklerindedir ( teknik özellikleri elbette 5800'dan farklı diğer koşulları aynı demek istedim).

tel : 555 993 21 09

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.