Şimdi Ara

Note III alacağım ama...???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar note III almaya niyetlendim ve biraz araştırayım dedim. Yurt dışından getirilmiş olanlar da işin içine girince işler biraz karıştı. Seçenekler şöyle:

1. Garantili (Yurt dışındakilere göre donanım olarak eksikleri varmış)

2. Yurt dışından gelip kayıtlı olanlar ( Farklı ülke sim kartları ile çalışmayabilirmiş, sansung öyle bir uygulamaya gidecekmiş Iphone' da olduğu gibi???)

3. Son olarak yine dışardan getirilipte kayıtsız mayıtsız olanlar. (Risklere açık ve tabiki fiyat olarak en uygunu)

Hangisini seçmeliyim? İvedilikle cevaba ihtiyacım var. Saygılar...Sevgiler...

• 1. ülkemizde satılan exynos octa versiyonu 4G desteklemiyor ve 4k çözünürlükte video çekemiyor ancak günlük kullanım açısından her iki cihazı da kullanmış biri olarak diyebilirim ki göze çarpan fark yok, her iki cihaz da çok hızlı ve ne program ne de oyun olarak belirgin farklılık yok

2. yurtdışından getirilen mesela benim cihazım arabistan malı olup kutu üzerinde ülkeler arasında Türkiye yazıyordu sim kartı taktığım gibi çalıştı, avrupadan gelenlerde bölgesel kilit var ve her ne kadar bu kilit programlar v.b. kaldırılsa da ileride ne olacağı belirgin değil

3. kayıtsız cihazı kayıt ettirdikten sonra sorun olmaz ancak arıza durumunda buradaki garantiden yararlanamazsın

4. kişisel tercih farklı olsa da ben siyah diyorum arka çok daha şık duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

1. ülkemizde satılan exynos octa versiyonu 4G desteklemiyor ve 4k çözünürlükte video çekemiyor ancak günlük kullanım açısından her iki cihazı da kullanmış biri olarak diyebilirim ki göze çarpan fark yok, her iki cihaz da çok hızlı ve ne program ne de oyun olarak belirgin farklılık yok

2. yurtdışından getirilen mesela benim cihazım arabistan malı olup kutu üzerinde ülkeler arasında Türkiye yazıyordu sim kartı taktığım gibi çalıştı, avrupadan gelenlerde bölgesel kilit var ve her ne kadar bu kilit programlar v.b. kaldırılsa da ileride ne olacağı belirgin değil

3. kayıtsız cihazı kayıt ettirdikten sonra sorun olmaz ancak arıza durumunda buradaki garantiden yararlanamazsın

4. kişisel tercih farklı olsa da ben siyah diyorum arka çok daha şık duruyor

Eyvallah kardeşim sağol. Şu 3. seçenek için kayıt olayını eski bir telefonun imei'i ile yapıyorlarmış. Böyle bir olaya girmek sakıcalı olur mu? Güncellemeler falan yapılabilirmi, tüm uygulamalardan faydalanabilir miyim?

• hakan.izgi H kullanıcısına yanıt
    Onu zamanında bana da tavsiye ettiler ama başkaları da sorun yaşadığı için sakın yanaşma dediler. En güzeli son 1 ay içinde yurda giriş yapan bir tanıdığının pasaportuna kayıt yaptırmak maliyeye 115 lira harcını yatırıp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.