Şimdi Ara

Okulla Beraber yapılabilecek iş veya işler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi ben anadolu teknik lise lise-3 okuyorum.P.tesi-Çarsamba-Persembe- okuldan saat 5 te çıkıyorum.Çarşamba gün akşam Dersane var bide Cuma akşam dersane var C.teside Dersane var Sadece salı saat 2den sonra ve pazar tüm günüm var şimdi benim ailem çok zor durumdalar kredi benim masraflarım vs. babam zaten emekli memur aylık 600 lira alıyor onun 270 i krediye 250si dersaneye gidiyor.Çok zor geçiniyoruz bu konuyu açmamdaki sebep kendimi acındırmak değil sadece bana kalan günlerde ne iş yapabilirim veya ne şekilde para kazanabilirim bilgisayar üzerinden falanda olur Yardımcı olursanız sevinirim.

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: XLaw

up
    internetini kapattır kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasputin38

internetini kapattır kardeş

Alıntıları Göster
    interneti yan komşudan çekiyorum aylık 50-100 ne olursa neler yapabilirimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XLaw -- 9 Kasım 2009; 19:29:15 >
  • quote:

interneti yan komşudan çekiyorum aylık 50-100 ne olursa neler yapabilirimki

Alıntıları Göster
    iddaa oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

iddaa oyna

Alıntıları Göster
    Ben oynasam hiçbi şekilde tutmaz kardeş burda demek istediğim şans oyunları vs. değil Çalışıp kazanmak istiyorum.
  • quote:

Ben oynasam hiçbi şekilde tutmaz kardeş burda demek istediğim şans oyunları vs. değil Çalışıp kazanmak istiyorum.

Alıntıları Göster
    yokmu önerisi olan
  • quote:

yokmu önerisi olan

Alıntıları Göster
    Allah yardımcınız olsun kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

Allah yardımcınız olsun kardeş

Alıntıları Göster
    Çook teşekkürler kardeş sağolasın
  • quote:

Çook teşekkürler kardeş sağolasın

Alıntıları Göster
    Garsonluk yapabilirsin.Sadece Pazar günü çalışsan 30 Lira alsan aylık 120 Lira eder.Bu da cep harçlığını karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

Garsonluk yapabilirsin.Sadece Pazar günü çalışsan 30 Lira alsan aylık 120 Lira eder.Bu da cep harçlığını karşılar.

Alıntıları Göster
    Ben öyle yapılabilecek hiçbiyer bilmiyorumki hem adamların kendi çalışanları varsa beni napsınlar pf :/
  • quote:

Ben öyle yapılabilecek hiçbiyer bilmiyorumki hem adamların kendi çalışanları varsa beni napsınlar pf :/

Alıntıları Göster
    Korsan CD satabilirsin.
  • quote:

yokmu önerisi olan

Alıntıları Göster
    İnternet derslerinden çalış deshaneye gitme, çözemediğin soruları okulda öğleleri hocalarla ve arkadaşlarınla çözersin. 250 lira size kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: WriterHuman

İnternet derslerinden çalış deshaneye gitme, çözemediğin soruları okulda öğleleri hocalarla ve arkadaşlarınla çözersin. 250 lira size kalır

Alıntıları Göster
    Dersaneden ayrılmak için süre çoktan geçti zaten 4x250 kaldı bakalım nolucak sonumuz.
  • Allah sabır versin kardeş çaycının yanında veya berberin yanında kalfalık olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Allah sabır versin kardeş çaycının yanında veya berberin yanında kalfalık olabilir
    Pazar günü Saadettin Saran'ın Amerika hikayesi okudum.Adam kendini zorla işi aldırmış.Hayatta bazı şeyi zorlamassan hiç bir şey ayağına gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

Pazar günü Saadettin Saran'ın Amerika hikayesi okudum.Adam kendini zorla işi aldırmış.Hayatta bazı şeyi zorlamassan hiç bir şey ayağına gelmez.

Alıntıları Göster
    ne yapsam ya :/
  • quote:

ne yapsam ya :/

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun hocam.

Hiçbir şey yapamadın derslerine adam gibi çalış. Madem ailenin durumu kötü ve buna ragmen dersaneye gönderebiliyor senden tek bekledikleri güzel bir başarı elde etmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Geçmiş olsun hocam.

Hiçbir şey yapamadın derslerine adam gibi çalış. Madem ailenin durumu kötü ve buna ragmen dersaneye gönderebiliyor senden tek bekledikleri güzel bir başarı elde etmen.

Alıntıları Göster
    Zaman çokta iş yok kardeş malesef işsizlik almış başını gidiyor . İş seçimi yerine ne iş bulursan başvur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Zaman çokta iş yok kardeş malesef işsizlik almış başını gidiyor . İş seçimi yerine ne iş bulursan başvur.

Alıntıları Göster
    600 lira maaşın 250 sini dershaneye veriyosalar sende kendine düşen görevi yap pazar günleri otur ders çalış. Şimdi ailene faydan olmayabilir ama ilerde karşılığını fazlasıyla alırsın. İşe girersen derslerin aksayacaktır ve derhaneye boşuna para ödemiş olacaksın. Bu yüzden hemen şimdi pc yi kapat ve otur ders çalış bundan başka bi alternatifin yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.