Şimdi Ara

OPEL ASTRA 2003 ENJOY

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ne zamandır araba arıyordum, model ve marka farketmez geniş, yol tutuşu iyi bir aile aracı, bugün opel astra enjoy 2003 model 1.6 16 v, gri, 45.000 km de, bugün bakmaya gidecem, heyecan bastı, acaba fiyat nedir, astraların fiyatlarını hiç bilmiyorum, galeyana gelipte fazla para vermek istemiyorum, sahibi araca 21.000 YTL istiyor ilanda, fiyat daha konuşulmadı aracı gördükten sonra konuşacaz tabi hoşuma giderse, ayrıca; bu enjoy modelinde ne gibi özellikler var, confort ve cd ye göre donanım nasıldır, bilenlerden ricam cevap yazarlarsa akşam bakmaya gidince bilinçli gideyim, teşekkürler...

• Njoylarda farlar ve stoplar daha koyu renklidir en önemli fark budur.Cd çalar,manuel klima,çelik jant,sis farları vs.Hb ise o fiyat çok.Sedan,metalik renk,temiz,kazasız ve km si de düşük arabaysa pazarlık falan 19-19.5 en fazla 20 ye kadar alabilirsin çok beğendiysen ama şahsen ben o kadar vermem ayrı konu yine de tercih senin hayırlısı olsun inşallah ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Njoylarda farlar ve stoplar daha koyu renklidir en önemli fark budur.Cd çalar,manuel klima,çelik jant,sis farları vs.Hb ise o fiyat çok.Sedan,metalik renk,temiz,kazasız ve km si de düşük arabaysa pazarlık falan 19-19.5 en fazla 20 ye kadar alabilirsin çok beğendiysen ama şahsen ben o kadar vermem ayrı konu yine de tercih senin hayırlısı olsun inşallah ...

sağolasın, dün gittim baktım araç fena değil, bir iki yerde çizik var, 4 lastik kabak, daha ilk lastikleriymiş, 47 binde, spor paket adam inşaat mühendisi, biraz inşaatlarda kullanmış aracın içi biraz kirliydi, 20 verdim vermedi, en son 20.800 olurmuş yani 200 YTL düştü, bende 20 ye verirsen beni ara alayım dedim, akşamdan bu yanada araştırdım, şimdi arasın vazgeçtim diyecem, dün o bana 20 ye inmesi için dil döktürdü şimdi bende ona zevkle almayacağım diyecem...teşekkürler

• quote:

Njoylarda farlar ve stoplar daha koyu renklidir en önemli fark budur.Cd çalar,manuel klima,çelik jant,sis farları vs.Hb ise o fiyat çok.Sedan,metalik renk,temiz,kazasız ve km si de düşük arabaysa pazarlık falan 19-19.5 en fazla 20 ye kadar alabilirsin çok beğendiysen ama şahsen ben o kadar vermem ayrı konu yine de tercih senin hayırlısı olsun inşallah ...

Bazı enjoylarda sunroof ta var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 23 Eylül 2008; 13:20:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Bazı enjoylarda sunroof ta var

bunda yoktu

• Çok acele etme daha neler bulunur bak ben mesela kaç aydır pusuya yattım beklemedeyim yeterki paran cebinde olsun ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.