Şimdi Ara

Ösym'yi aradım 'bununla ilgili süreç yok' dediler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aramızda başka arayanlar da vardır ama paylaşmak istedim

Yks yerleştirme sonuçlarının ne zaman aciklanacağina dair net bir bilginiz var mı?
    -Henüz bununla ilgili bir süreç yok.O yüzden beklemeniz gerekiyor sonuçlarla ilgili.

Peki en geç ne zaman açıklanır?
    -Dediğim gibi herhangi bir süreç olmadığı için elimizde bulunan bir tarih yok. Tahmini bir tarih de veremiyoruz.

Bu ne demek oluyor sizce?

• Siz bekleyin biz bi ara açıklarız demek
  • Bu demek oluyor ki kayıtlardan sonra açıklayacaklar.
  • Eylule kayacak
  • Her an açıklanabileceği gibi eylul 1 ya da 2 ye de sarkabileceğini söylüyor.

özet olarak net birsey yok.

iyi forumlar
  • Demek oluyor ki kayitlardan sonra 31 aralikta aciklanacak.Isteyen herkes kalbinden gecen universiteye kaydini yaptirabilir demek oluyor.
  • Süreç olmadığına göre hiç açıklamayabilirler de.
  • Süreç yok ne demek la 14unden beri bi süreç var zaten. Konuştuğun kişi süreç ne demek bilmiyo bence
  • "Bekleyin işiniz ne?!" demek istemiş
  • Aynen ben de anlamadım sanki umursamıyoruz der gibiydi
  • ağustos takviminde olmadığına göre eylüle kayar
  • Emin olun o telefona bakanlarin hiç bı bok bildikleri yok. Değişen sınav sisteminin nasıl oldugunu felan bile bilmiyorlar.

Her boka bilmiyoruz diyorlar.
  • Demek ki bizim tercih listelerini kaybetti bunlar asdfg. Adamların miklerinde değiliz resmen
  • Diyorlar ki biz tercihin içinden çıkamadık Gelin yardım edin olay LGS ye döndü.
  • Ben de aradım tarih belli değil diyo. Ben dr biliyorum belli olmadığını a ve q.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.