Şimdi Ara

otobüs seyahati sırasında yaşadığım garip tartışma ve sonrasında olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Zonguldak turizm ile istanbuldan zonguldak şehrine gidiyordum otobüs ile.Etrafımda öncekilerin aksine çok çok az insan vardı ve otobüsteki tipler biraz garipti.Benim yanımda bi amca oturuyordu cubbeliydi kendisi ve karşı tarafta ise genç bi tip oturuyordu saçları uzun kulağında kocaman kulaklık olan bir tip işte anlayın. Amcanin ismi seyitti sanirim ,az sohbet ettik kendisiyle aslında suriyeliymis ama uzun zaman önce buraya yerleşmiş kendisi. Ne iş filan yaptığını sordum konuştuk biraz öyle daha sonra karşımda oturan çocukla konuşmaya başladık.İlkay'mis ismi üniversite ogrencisiymis kendisi ve ailesinin yanına dönüyormuş neyse ilkay benim kafadan olduğu için laf lafı açtı çok sohbet ettik ve konu din konusuna filan geldi.açıkçası ben dinime bağlı bir insan değilim ve ilkay denen çocukta ateistmis.sohbet uzadıkça uzadı .bi ara yanımdaki amca sanki birşeyler mırıldandı ama ben aldırış etmedim .çocukla konuşmaya devam ettik ama dayı bu sefer uyardı konuşmayın bu konular hakkında diye.neden diye sorduğumda günah olduğunu ve kendisinin çok sinirlendiğini söyledi.bende kendisine dinleme bizi o zaman dedim (asabi bir insanimdir ayrica) .amca devam etti haram günah falan filan tartışma iyice büyüdü. Muavin geldi sessiz olun dedi bize ama amca susmadı ve daha da yüksek sesle konuşmaya başladı.bu durum iyice germeye başladı bizi.amcaya tamam demeye kalmadan amca ayağa kalktı ve ellerini havaya kaldırdı Zebanillah hazretleri diye bağırdı ve o anda zebaniye dönüştü,Ben bir sey diyemeden zebani amca beni bagajdaki zebani zindanina attı.5 saattir zindandayim .aciktigim zaman zebani amca 50kurusluk otobüs keklerinden ve meyve suyu veriyor.bunları zindan wifisinden yazıyorum çok yavaş. Yardım edin

Otobus çok sallandigi için düzgün yazamadim kusura bakmayın; (

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Of yaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki ilk olarak sonunu okuyorum

• Okumayın zebanillah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumadım, ticarete atıldım
  • Aşırı Düzeyde zebani içerir.
  • Bir ara eğlendik bitti, zebaniler bile sıkıldı. Her konuya ctr+f ile mi girmek zorundayım canım??
  • Basligi okuyunca dedimki bu zebanidir kesin, yanilmamisim

• Başlangıçta patladı daha. Zonguldak turizm diye bildiğim kadarıyla yok. Sonuna bakıncada anlaşıldı. Yazmasaydın onu keşke

• Gerçek DH'li sondan okumaya başlar.

• Kotü zebani:( Sayfada bul forever!

otobüs seyahati sırasında yaşadığım garip tartışma ve sonrasında  olanlar

• tarz diyılsın
  • Sayfada bul yaptim,10 saniyem cebimde kaldi

Beyin bedava

• Off gene zebani

• Kaçın zebani
  • Mining gibi bu zebani işide patlar yakında.

• Başlık hemen ele veriyor durumu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.