Şimdi Ara

otomatik colt veya 207.acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eşime otomatik araç aramaktayız bütçe 25000-30000 olabilir.önceliğimiz temiz araç olması. galiba tercihlerimizi ikiye indirebildik onlarda mitsu colt veya peu 207.siz olsanız bu ikisi arasında hangisini tercih edersiniz veya başka öneriniz ne olabilir

• colt geri kaydirir, 207 nasildir bilmiyorum, geri kaydirma sorun degilse, colt daha mantikli kanimca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 yılından beri 2009 model makyajlı kasa diye tabir edilen colt aracımız var. ben de sizin gibi eşim için almıştım. 207'yi kullanmadığım için colt için konuşacağım. Aldığımızda 19.000 km de idi, şimdi 45.000 gibi herhangi bir sorun yaşamadık. Bakımlarına yetkili servisinde şimdiye kadar tek sefer için en fazla 240 lira gibi bir rakam ödedim makul yani. Yakıt, ataklık, güçlü frenler, iç hacim genişliği (c sınıfı bazı araçlardan bile geniş), sınıfına göre zengin donanım (cruise, soğutmalı torpido, deri direksiyon...) gibi güçlü yönleri bulunmakta. Zayıf yönleri ise, geri kaçırma ama inanın el freni ile hiç sorun olmuyor, kaskosuz binilmeyecek bir araç, sert bir araba tümsekleri ve çukurları hissedersiniz, iç mekan ferahlığı için bagajdan feragat edilmiş, yetkili servis yoksa yaşadığınız yerde spesifik bir sorun olduğu takdirde sıkıntı olabilir. Bu yazdıklarımı doğrular birçok forum ve kaynak bulursunuz zaten ama 3 yıl önce sizin durumunuzda olan birisi olarak size gönül rahatlığı ile colt almanızı tavsiye ederim.
    tasshelhoff arkadaşımız bu aracın uzmanı, kendisine de bu araç ile ilgili yapmış olduğu önceki yorumlar ile almamızda etken olduğu için teşekkür ederim.

• tavsiyeniz için teşekkürler arkadaşlar ben de colt fikrindeyim.artık temiz bir colt bulmakta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.