Şimdi Ara

Polo 2013 Dizel otomatik Bluetooth nasıl aktifleştirilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
24.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Menü - setup - Bluetooth u ON konumuna getiriyorum telefondan tarama yapıyorum arabayı görmüyor. Telefonu nasıl bağlayabiliriz bilen yardımcı olursa sevinirim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Polo Bluetooth Bağlantısı Aktivasyonu (2013-2015 Modelleri)

2013-2015 model Volkswagen Polo'nuzda Bluetooth bağlantısını etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

1. Aracını park et ve kontağı aç.
    2. Orta konsoldaki "Telefon" düğmesine bas.
    3. "Seçenekler" menüsüne git.
    4. "Bluetooth" seçeneğini etkinleştir.
    5. Eşleştirmek istediğin cihazı görünür hale getir.
    6. Polo'nun ekranında cihazın adını seç.
    7. Gerekirse, cihazında görüntülenen doğrulama kodunu Polo'nun ekranına gir.

Bağlantı başarılı bir şekilde kurulduktan sonra, telefonun Polo'nun ses sistemine otomatik olarak bağlanacaktır. Arama yapabilir, mesaj gönderebilir ve müzik dinleyebilirsin.

Eğer aracında Bluetooth özelliği yoksa, bir Bluetooth adaptörü taktırarak bu özelliği sonradan ekleyebilirsin.

2012 model Polo'larda Bluetooth bağlantısı özelliği bulunmaz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Yok ki aracında?
  • Ama teybin menüsünde Bluetooth açık kapalı ayarı var hocam, comfortline modelinde yok mu Bluetooth?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Ama teybin menüsünde Bluetooth açık kapalı ayarı var hocam, comfortline modelinde yok mu Bluetooth?
    Hayır sadece menüsü var.

Yok aracınızda bluetooth.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇVK -- 11 Ekim 2018; 19:35:4 >
  • 2013ü geçtim 2015 model de bile yok
  • 😀 Ww ile görüştüm yetkili servise götürün yazılım güncellemesi yapabilirler güncelleme gerekiyor diye bir bilgi verdiler. Menüde gözüküyorsa vardır diye de ekledi. Merak içindeyiz
  • Buradan kontrol edebilirsin

• Buradan nasil aktivite edilecegi anlatiyor.

• Teşekkür ederim hocam. Bunların çoğunu izledim. Yarın bir yetkili servisle görüşeyim
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Ek olarak mı taktırabiliyoruz
  • Dostum aracında olması imkansız. Olsa niye çalışmasın bana biri izah edebilir mi?

Bluetooth premium kit alman gerekir o standart RCD310 teyp ile kullanman için. Onun yerine RCD330 teyp almanı öneririm. Bluetooth USB vs ne ararsan var. Ki ben de onu cihazı kullanıyordum aracımda.
  • jetgil kullanıcısına yanıt
    Aynen ek olarak takılır. Orjinalinde yok ama arkadaşım da 2013 Chrome edition var onda da yoktu
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum. Yokken menüde Bluetooth aç kapat diye bir ayar olması da ayrı bir saçmalıkmış.
    Piyasada satılan şu ürünü tavsiye eder misin peki?

urun.n11.com
    Bluetooth Aux Araç Kiti Samsung Sony Htc Lg Huawei İphone 6991 - n11.com
    https://urun.n11.com/arac-kiti/bluetooth-aux-arac-kiti-samsung-sony-htc-lg-huawei-iphone-6991-P90701846

• By_Android B kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ben de sonradan anladım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Sağol dostum. Yokken menüde Bluetooth aç kapat diye bir ayar olması da ayrı bir saçmalıkmış.
    Piyasada satılan şu ürünü tavsiye eder misin peki?

urun.n11.com
    Bluetooth Aux Araç Kiti Samsung Sony Htc Lg Huawei İphone 6991 - n11.com
    https://urun.n11.com/arac-kiti/bluetooth-aux-arac-kiti-samsung-sony-htc-lg-huawei-iphone-6991-P90701846
    Bilgim yok ama 20 lira para değil. Denemeye değer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.