Şimdi Ara

Polo TRENDLINE / COMFORTLINE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
17.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    35-38 arası bütçem var.
    En uygun alabileceğim Polo Trendline ya da comfortline diye düşünüyorum.
    Fikirlerinizi alabilir miyim? Çok fark var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Polo Trendline ve Comfortline Arasındaki Farklar

Volkswagen Polo'nun Trendline ve Comfortline donanım paketleri arasındaki temel farkları inceleyerek bilinçli bir seçim yapabilirsiniz.

Donanım Farkları

Comfortline paketi, Trendline'a kıyasla daha fazla donanım sunar. Bunlar arasında öne çıkanlar şunlardır:

• Klima
    • Ön sis farları
    • Deri direksiyon simidi ve vites topuzu
    • Elektrikli ön camlar

Görsel Farklar

Comfortline donanım paketi ayrıca bazı görsel farklarla gelir:

• Krom ızgara çevresi
    • Alaşım jantlar
    • Renkli tamponlar

Fiyat Farkı

Comfortline donanım paketi, Trendline'dan daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir. Ancak, eklenen donanımları göz önünde bulundurulduğunda bu fiyat farkı haklı görülebilir.

Hangi Paket Sizin İçin Uygun?

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak en uygun donanım paketi değişiklik gösterebilir. Klimayı ve diğer konfor özelliklerini arıyorsanız, Comfortline paketi sizin için doğru seçim olabilir. Ancak bütçeniz kısıtlıysa, Trendline paketi uygun fiyatlı bir seçenek sunabilir.

Sonuç olarak, Volkswagen Polo'nun Trendline ve Comfortline donanım paketleri arasında dikkat etmeniz gereken temel farklar bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Trendline almayin, hayattan sogursunuz.

Alabiliyorsaniz 1.2 tsi alin, veya titanium fiesta, 1.4 enjoy corsa

• O paraya Tsi motor olanlardan temiz bulamazsın bulabileceklerin normal 1.2 atmosferik trendline olur 2014 sonrakilerde geldi Tsi motorlar öncekierde yoktur ,

bizde atmosferik 1.2 trendline var 70.000km yakın zamanda satışa koyacağız piyasasına bakıyorum 36-38 arası bazıları arabasını çok şişiriyor 120.000km 40.000tl isteyen gördüm abartanlara bakma...

Piyasa çok uçmuş eskiden 38 e tertemiz ibiza 1.2 tsi alınıyordu şimdi baktım ağır hasarlı 150.000km ne uduğu belirsiz araçlar var...

• Bu saatten sonra gidip 1.2 atmosferik alacağına aynı fiyata 1.0 atmosferik makyajlı kasa al 1.2 70 bg 1.0 75bg Ayrıca makyajlı olanda esp gibi hayatı bi güvenlik donanımı standart ayrica renkli ekran var..ibiza 1.2 tsi referans pakette bulunur o motor olarak daha iyi bir tercih olur

• Clio 4 alabilirsin.Hele benim gibi düşeş icon düşürürsen tadından yenmez.En azından dolu arabaya binersin.

• İbiza 1.2 tsi bakın. Copa plus donanım öneririm, örnek ilan:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-uygun-fiyatli-105hp-ibiza-copa-plus-sedefli-beyaz-427880751/detay

• Trendline asla alınmaz, gerçekten 4 teker 1 direksiyon bir donanım. Alınacaksa Comfortline alınır ki ancak dolsun.

Benim o paraya önerin İbiza olur üstteki hocamın da dediği gibi. Donanımlı, düşük kmde hem daha az yakar. Sorunuz varsa sorabilirsiniz İbiza hakkında.

• 1.2 yerine 1.4 reference ibiza bak bence.

Comfortline yada trendline arası ise comfortline alınır.

• Polonun trendline donanımı gerçekten üzer, pişman eder. Hocam comfortline' den aşağı bakmayın derim.

• Buraya bakma, herkes ezbere yazıyor.

Trendline ile comfortline arasında aman aman bir fark yok. Donanım donanım deyip arka camları kolla açılan Clio öneriliyor. Gerçekten şaşırıyorum.

• Fiesta bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: grezcar

Buraya bakma, herkes ezbere yazıyor.

Trendline ile comfortline arasında aman aman bir fark yok. Donanım donanım deyip arka camları kolla açılan Clio öneriliyor. Gerçekten şaşırıyorum.

Clio önereni bende anlamadım.

Utanmasa symbol önercek.

• vay arkadaş boşline sirket edişin poloya 36 bin yaziyor

o aralikta titanyum fiesta hadi olmadi myfiesta bulunur alinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Mayıs 2017; 22:44:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.