Şimdi Ara

Polo - Yaris - Corsa - İbiza seçenekli araç önerisi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Opel astra 1.4 benzinli manuel aracımı satıp yerine otomatik vites küçük segment eşimin kullanabileceği (ilk şöförlüğü olacak) bir araba almak istiyorum. Bütün bayileri neredeyse gezdim, giyat bandı corsa haricinde birbirine çok yakın(115-125 arasında). Tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler.

• Honda jazz ı da ekledim :)))
  • Anladığım kadarıyla 0 almayı düşünüyorsunuz.Size tavsiyem o paraları vermeyin b sınıfı araca.
    Ama yok alacağım derseniz polo derim.Park esnasında çok yaklaşırsanız otomatik fren fonksiyonu var.Eşiniz çok rahat park eder.
  • Sabahtan akşama kadar ki süreçte ve tek tek gezip, inceleyerek baktığım durumda polo diyordum. Ama akşam o kadar çok şikayet, yorum okudum ki poloyu kaldırdım resmen listeden :(
  • Fabia var bende memnunum ibizada aynısı zaten.Bayanlar için çok rahat bi araba olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeysut

Sabahtan akşama kadar ki süreçte ve tek tek gezip, inceleyerek baktığım durumda polo diyordum. Ama akşam o kadar çok şikayet, yorum okudum ki poloyu kaldırdım resmen listeden :(
    Hocam nasıl bir yorum okudunuz polo hakkında , son iki kasayıda kullandım , hiçbir sorunla karşılaşmadım . Sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.