Şimdi Ara

pratik AOBP HESAPLAMA UZMANI var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pratik yaklaşımlar, etkenlerin önceliği, fayda-zarar konusunda bilgisi olan arkadaşları bizleri aydınlatmaya davet ediyorum..
    lütfen AOBP&OBP tartışmasına girmeyelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryfreedomm -- 19 Temmuz 2012; 23:29:28 >

• Vay trigonex hacı napıyon ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maftas

Vay trigonex hacı napıyon ya?

kardeşim geçmişler olsun ve dahi hoşgeldin de bizi yakmayasın ( ben trigonex falan filan değilim )
  • Her neyse aobp hesaplama yönergesi elimde var.Okulunun ygs ortalaması nı söyle o önemli.Bu seneki türkiyede en yüksek ygs ortalaması galiba 469-470 flnmış.En düşükte 104.Hesaplama yönergesinden haberin vardır heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryfreedomm

pratik yaklaşımlar, etkenlerin önceliği, fayda-zarar konusunda bilgisi olan arkadaşları bizleri aydınlatmaya davet ediyorum..
    lütfen AOBP&OBP tartışmasına girmeyelim..

Tahmini tablo vardı istersen yarn link atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vay trigonex hacı napıyon ya?

• Pardon başkasıyla karıştırmışım
  • quote:

Her neyse aobp hesaplama yönergesi elimde var.Okulunun ygs ortalaması nı söyle o önemli.Bu seneki türkiyede en yüksek ygs ortalaması galiba 469-470 flnmış.En düşükte 104.Hesaplama yönergesinden haberin vardır heralde.

hocam bilmiyorum ama 300 desek mesela en kotuyu baz alarak soyluyorum diploma notu 81 benim 1.92 bu diploma notu ile 28.yim okulda 110 kusur kisi arasından sence kac aobp gelir? Tesekkurler simdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: okansss

quote:

Her neyse aobp hesaplama yönergesi elimde var.Okulunun ygs ortalaması nı söyle o önemli.Bu seneki türkiyede en yüksek ygs ortalaması galiba 469-470 flnmış.En düşükte 104.Hesaplama yönergesinden haberin vardır heralde.

hocam bilmiyorum ama 300 desek mesela en kotuyu baz alarak soyluyorum diploma notu 81 benim 1.92 bu diploma notu ile 28.yim okulda 110 kusur kisi arasından sence kac aobp gelir? Tesekkurler simdiden

Hocam o iş çok uzun valla.Beklemk görmek en iyisi.Kendiminkini 10 dakikada ancak çıkarabildim.1-2 güne görecez zaten kusura bakma.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okansss

quote:

Hocam o iş çok uzun valla.Beklemk görmek en iyisi.Kendiminkini 10 dakikada ancak çıkarabildim.1-2 güne görecez zaten kusura bakma.

tamam hocam yok ne kusuru o hesaplama seyini nerde bulduysan linkini ya da yerini soyleyebilir misin peki ben ugrasıyım?

• quote:

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-57973/h/obp-ve-aobp-hesaplama-yonergesi.pdf Buyur.

A yi hesaplama formulundeki yildiz carpi mi demek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

quote:

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-57973/h/obp-ve-aobp-hesaplama-yonergesi.pdf Buyur.

A yi hesaplama formulundeki yildiz carpi mi demek

Ben öyle aldım ve mantıklı sonuçlar geldi.Öyle al bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.