Şimdi Ara

Ps3 acemiyim,sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir arkadasim ps3 ünü satmak istiyordu uygun bir fiyattan ancak bana açık,açık ilk ciktigi aylarda aldigini fat kasa oldugunu,80 gb oldugunu soyledi.Birlikte oynadigimiz oyunlardada grafikler fifa hariç pek ic acici degildi.Sizce bu makine Nba2k13-14,Bf,Pes 13-14,Uncharted3 gibi oyunlari sorunsuz,kasmadan,rahatca oynatirmi,zaten 2 sene keyfini cikarip ps4 alicam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the dark

Arkadaslar bir arkadasim ps3 ünü satmak istiyordu uygun bir fiyattan ancak bana açık,açık ilk ciktigi aylarda aldigini fat kasa oldugunu,80 gb oldugunu soyledi.Birlikte oynadigimiz oyunlardada grafikler fifa hariç pek ic acici degildi.Sizce bu makine Nba2k13-14,Bf,Pes 13-14,Uncharted3 gibi oyunlari sorunsuz,kasmadan,rahatca oynatirmi,zaten 2 sene keyfini cikarip ps4 alicam?

hocam donanım olarak makineler aynıdır. grafiklerin oyunlarla alakası da çok. oyun yapımcıları maalesef ps3'ün gücünü kullanamadılar (genellemek olmaz tabi). ancak ben sana slim kasa almanı öneririm yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_skyx

quote:

Arkadaslar bir arkadasim ps3 ünü satmak istiyordu uygun bir fiyattan ancak bana açık,açık ilk ciktigi aylarda aldigini fat kasa oldugunu,80 gb oldugunu soyledi.Birlikte oynadigimiz oyunlardada grafikler fifa hariç pek ic acici degildi.Sizce bu makine Nba2k13-14,Bf,Pes 13-14,Uncharted3 gibi oyunlari sorunsuz,kasmadan,rahatca oynatirmi,zaten 2 sene keyfini cikarip ps4 alicam?

hocam donanım olarak makineler aynıdır. grafiklerin oyunlarla alakası da çok. oyun yapımcıları maalesef ps3'ün gücünü kullanamadılar (genellemek olmaz tabi). ancak ben sana slim kasa almanı öneririm yine de

Peki hocam ben slimde cok oynadim kafelerde nba'in goruntusu filan yada cod'un goruntusu cok etkileyiciydi,bu arkadasin cihazinda yine ayni performansmi olur diyorsunuz?

• Televizyon ile alakasi olabilir grafiklerin. Aletin fat yada slim olmasi donanimini etkilemiyor diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

Televizyon ile alakasi olabilir grafiklerin. Aletin fat yada slim olmasi donanimini etkilemiyor diye biliyorum.

Hocam tv'miz güzel,ilk ciktiginda almis 2007 de galiba o yuzden kafamda soru isaretleri var,bu aleti alip iki sene daha tum cikan oyunlari kasmadan oynarmiyim yani?

• Daha once hic ps3 un olmadiysa , zaten bi liste yapip gorursun ne kadar fazla oyun oynamadigini. Onlari oynaman bir sene bile surse,o zaman satip 4 e gecersin. Ps sistemi bilgisayar gibi degil. Zaten oyunlar o sisteme gore yapiliyor kasma olmaz. Belli oyunlar 30 fps belli oyunlar 60 da calisir.

• quote:

Daha once hic ps3 un olmadiysa , zaten bi liste yapip gorursun ne kadar fazla oyun oynamadigini. Onlari oynaman bir sene bile surse,o zaman satip 4 e gecersin. Ps sistemi bilgisayar gibi degil. Zaten oyunlar o sisteme gore yapiliyor kasma olmaz. Belli oyunlar 30 fps belli oyunlar 60 da calisir.

Cok saolun hocam,simdi arkadaslada konustum,yarin bi oyun kiralycam yeni cikanlardan evinde deniycez kasarmi diye,alicam buyuk ihtimal,cok oyun var oynayacak

• quote:

quote:

Daha once hic ps3 un olmadiysa , zaten bi liste yapip gorursun ne kadar fazla oyun oynamadigini. Onlari oynaman bir sene bile surse,o zaman satip 4 e gecersin. Ps sistemi bilgisayar gibi degil. Zaten oyunlar o sisteme gore yapiliyor kasma olmaz. Belli oyunlar 30 fps belli oyunlar 60 da calisir.

Cok saolun hocam,simdi arkadaslada konustum,yarin bi oyun kiralycam yeni cikanlardan evinde deniycez kasarmi diye,alicam buyuk ihtimal,cok oyun var oynayacak

Varsa imkanin,kendi evinde kullanicagin tv de dene. Tv performansi onemli sonucta.

• quote:

quote:

quote:

Varsa imkanin,kendi evinde kullanicagin tv de dene. Tv performansi onemli sonucta.

Peki hocam oyle yapalim,ayrica sadece 80 gb fat'e fiyat ne kadar olmali sizce? Yani en fazla ne kadar verilir? Ben oyunlarla 300 e anlastim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki hocam oyle yapalim,ayrica sadece 80 gb fat'e fiyat ne kadar olmali sizce? Yani en fazla ne kadar verilir? Ben oyunlarla 300 e anlastim

Onun icin forumun ikinci el bolumu ve gitti gidiyor tarzi siteleri kontrol edersen daha yardimci olur. Ben maalesef fiyatlari pek bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.