Şimdi Ara

Renault megane alize alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • renault megane alize ile diğer megene I ler arasında ne gibi fark vardır? 1,6 1.6 V yakıt durumu nasıldır? bilgilerinizi bekliyorum?

• alize de klima standart
  • şu an arkadaşımda var.biraz sonra o da mesajyazar.
    alizede
    klima
    ön camlar otomatik
    sis farları
    uzaktankumandalı merkezi kilit
    elektrikli aynalar
    Direksiyondan kumandalı müzik sistemi
    2airbag
    hidrolik direksiyon
    Beyaz zeminli göstergeler

şimdilik aklıma gelenler arkadaşta 2003 var
    yakıt konusunda şehirler arası 150-160 yakıyor.(depo tam doldurulup bitince km ye bölünmüştür.)

Rxt ile arasındaki fark 2 airbag eksik olması.Alizede koltuk sırtlık ayarı yok.
    rxt en donanımlısı 1,6 motorların.(yanlışlarım vara düzeltin.)
  • alizede bol bol opsiyon var diye biliyorum bizim tanıdıkta 2001 model var onda

sis farları
    elektrikli aynalar
    2airbag

bunlar yok

"yakıt konusunda şehirler arası 150-160 yakıyor.(depo tam doldurulup bitince km ye bölünmüştür.) "

ayrıca bu eğer son zamdan sonrada böyle yakıyorsa ben dizeli satar ona binerim sen ne kadar yakıt yazdığının farkındamısın

megane 1.6 tofaşlardan sonra 1.6 segmentinde en fazl yakan araçlardan biri
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

alizede bol bol opsiyon var diye biliyorum bizim tanıdıkta 2001 model var onda

sis farları
    elektrikli aynalar
    2airbag

bunlar yok

"yakıt konusunda şehirler arası 150-160 yakıyor.(depo tam doldurulup bitince km ye bölünmüştür.) "

ayrıca bu eğer son zamdan sonrada böyle yakıyorsa ben dizeli satar ona binerim sen ne kadar yakıt yazdığının farkındamısın

bunları kafadan uydurmuyorum.hatta arkadaş bunları bize anlattığında attığını düşünmüştük ama 1-2 sefer daha afyona gelip gidince ortalama olarak 150-160(Benzin 2,60YTL olduğu zamanlarda 135YKR idi) yaktığına şahit olduk.Hesabında hata olduğunu söyledik.depoyu tam doldurup bitince yeniden benzin aldığını ve yaptığı km ye böldüğünü söyledi.(herhalde en doğru ölçme şekli bu.)bazıları gibi 10 lira benzin aldım şu kadar km gitti şeklinde değil.
    Biz bunları bahsederken okulda 2001 megane RXT olan arkadaş içeri girdi.arkadaşın yalan söylemediğini kendi arabasının ise 180-190 civarı yaktığından bahsetti.
    donanımlara gelince doğrudur.inanmayanlar için resimlerini çekip ekleyebilirim.

• tofaşlar kadar da değil ya o lkadar kullandık megane1 1.6

megane 1.6 son derece ekonomiktir.. focus tan falan az yakar
    quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

alizede bol bol opsiyon var diye biliyorum bizim tanıdıkta 2001 model var onda

sis farları
    elektrikli aynalar
    2airbag

bunlar yok

• benim bildiğim kadarıyla da klima standart
  • alize full versiyon değildir.

mesela benim araç 2003 model megane-1 1.6 16v otomatik bva dinamik

benim araçta herşey var.

ama alizede mesela sürücü koltuk yükseklik ayarı yok!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.