Şimdi Ara

Resetlenme durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar pc bazen kendini aniden resetliyor bu aslında geçen gün card reader ım teknik servis tarafından alındıktan sonra olmaya başladı .onun bir etkisi varmıdır yoksa anakarttan teknik bir arıza mıdır!

• arkadaşım ramden olabileceğini düşündüm bi kontrol edersen iyi olur tamam dewamlı reset atıosa işlemci ısınır kendiniş soğutmadığı içn reset atabilir bunları bi kontrol et ok
  • ısınma olabilir cpu fanın iyi soğutmuyor olabilir
  • makınayı komple soktum fan tuttum temızledım .bu sefer makına acıldı fakat gourntu gelyordu bıos pilinden ses cıkmıyordu ekran kartını cıkardım onboard ile denedim şu anda açıldı resetleme gibi bişi yok acaba ekran kartındamı bi problem var !
  • aynı problemi ben de yaşıyorum durup dururken restart atıyor makina soğutmada problemim yok fakat ekran kartı ,psu ve topraklamadan şüpheliyim.ama büyük olasılıkla topraklamadan topraklı prizle deniyeceğim bir de.
  • ekran kartı reset attırmaz gerekli güç alınamadığından olabilir diye düşünüyorum
  • attırır hatta bazen açmayı bile engeller ama sen yinede onboardınla 2-3 gün dene pc yi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.