Şimdi Ara

samsung note 8 den iphone se ye geçmek mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar note 8 kullanali 3 seneyi geçti ve hafif kasmalar olmaya başladı ne zamandır aklımda iphone geçmek var aslinda aklimda 11 vardi ama biraz pahali geldi o yuzden se modeline yoneldim benim için hız önemli kamera ve beni uzun süre götürecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ekran boyutu çok küçük gelmezmi hocam ?

• Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben fazla oyun oynayan birisi değilim film de zaten pc yada tv de izlerim az youtube biraz takılırım en çok nette gezerim ilk önceliğim hız hiç kasmamasini istiyorum biraz uzun süre götürmesini istiyorum

• Hocam emin olun büyük ekrandan küçük ekrana geçmek can sıkıcı olacak, bence zorlayıp 11 alın. 4-5 sene rahatça kullanırsınız.

• Öyle bir hata yapmayın. Attan inip eşeğe binmiş olursunuz donanım anlamında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8'den geçmeyi çok düşündüm ama pil performansı çok caydırdı. Elimde şarj aleti ile dolaşmak en son isteyeceğim şey.

• Acayip mantıksız olur. Kasma vs. varsa telefonunuz formatlayın. İlla iOS istiyorsanız en kötü 11 Pro veya Promax alın. Bütçe sorunu varsa Note 10 + alın.

• Androge0s kullanıcısına yanıt
    Hocam incelemelerde Pili iyi diyorlardı

• tarotan55 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle zannediyordum sonrasında konuyu araştırdığımda iPhone 11 ile arasında ciddi fark olduğunu öğrendim. Eğer ip11'e yakın performans görseydim geçecektim zaten, ekran kasa oranı hariç dört dörtlük cihaz.

• Aynı ikilemdeyim ama 6.3 inchten geçmek bana mantıklı gelmedi. 12 serisinin fiyatları açıklanınca yeniden değerlendirmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni telefon almadan önce custom romlara bir bakın bence xda üzerinden, performans açısından çok farkediyor.

• Ekran açısından mantıksız 7 plus yada 8 plusa geçerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormak bile bence ayıp birisi android birisi a13 işlemcili en az beş yıl gidecek pratik bir ios telefon, se ne iphone 7-8 ile kıyaslanır ne her hangi bir android ile, se sadece iPhone 11 ve 12 ile kıyaslanacak bir cihazdır, büyük ekran ihtiyacı duyuyorsanız, iş kullanımı amaçlı se ve iPad mini 4 yada 5 ile birlikte alınabilir

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten kafam çok karıştı ios e geçmeyi istiyorum iphone se yi çok iyi anlatıyorlar note 8 kullanıyorum takılmaya başladı beni uzun süre idare etsin diyorum gerçekten memnun kalırmiyim diye düşünüyorum sonra pişmanlık ise yaramaz

Eğer hızlı stabil güvenli pratik bir telefon istiyorsan çok uzun süre işini görür ama havası olsun diyorsan tüm gün elinde oyuncak gibi oyun oynarım diyorsan işini görmez, cihaz uzaktan 6 7 8 gibi duruyor, öyle havası pek yok, ama iş odaklı kullanacak boş işleri aşmış yetişkin biriysen daha iyi bir telefon piyasada yok.

Bazı tipler görüntüsü eski cihazlarla aynı diye gösterişi yok diye saçmalıyor, ios kullanımında rehberde mavi çıkman imsg ve facetime da görünmek en yeterli prestijdir zaten, aletin şekli şemali ve fiyatının bir gösterişi bence yoktur...

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Anladigim kadarıyla ozaman note 8 den baya bir üstün cihaz degilmi banada o lazım zaten

Abi üstünlük çok göreceli bir kavram, android saçmalıklarından o kadar yıldım ki benim için iPhone 6 bile her androidden üstündür, ihtiyaç ne cihazın sunduğu ne o şekilde bakman lazım olaya,

Bu cihaz pratik ufak stabil hızlı bir atom karınca içi iPhone 11 dışı iPhone 7-8 daha iş hayatı odaklı, taşıması kolay vb...

• Büyük ekrandan sonra İphone SE sizi çok üzer, İphone 11 in altını almayın veya XR bile alabilirsiniz ama tavsiyem 11.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tankir -- 5 Kasım 2020; 15:2:29 >
  • Androge0s kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de S8 kullanıyorum açıkçası pili berbat. Hep güç modunda tutuyorum yoksa dayanmıyor. SE 2020 pil konusunda daha iyidir bence, 7 nm işlemci var. İzlediğim bir videoda adam hiç oyun açmadan 5 saat ekran süresi aldırdı cihaza. Ben 4 görürsem şükrediyorum. Bir de yeni değişti pili orijinal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 2 hafta önce iphone 5s'ten SE 2020'ye geçtim. benim için gayet güzel bir değişim oldu, fakat note 8 den geçince nasıl olur bilmem. ortalama kullanımda bataryası sizi üzmez, ama yoğun kullanımda akşama şarjı bitmiş olur. cihaz gayet hızlı, ekran boyutu ve şarj olayı sizin için sıkıntı olmayacaksa alabilirsiniz. fakat bütçeniz varsa, kesinlikle iphone 11'i öneririm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.