Şimdi Ara

Samsung SyncMaster T220 Aniden Kapanma Sorunu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Samsung SyncMaster T220 Aniden Kapanma Sorunu!!!

Monitörün yanında duran elektronik cihazların resmini koydum. Altında sağında solunda ve arkasında 5.1 sistemin hoparlörleri var. 8'li elektrik prizi var görülmeyen masa altında. Sorun: oyun oynarken, müzik dinlerken ya da masa üstünde herhangi bir işlem yaparken aniden kapanması 10 - 12 saniye kadar tepki vermiyor. Stand-by moduna geçmiyor çünkü açma kapama düğmesi (dokunmatik) yanıp sönmüyor elektrik almıyormuş gibi bekliyor daha sonra açılıyor hiç bir şey olmamış gibi. Hd4870x2 ekran kartına ayarlarını tanıyacak şekilde bağlı dijital bağlama oluyor sanırsam tam emin olamadım. Monitörde herhangi başka bir sorun yok. Bu sorunu da sürekli yapmıyor 3 ay belki 7 ay ara ile belli olmuyor. Sorunun çözümünü sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden ilgilenen ve fikirlerini beyan eden herkese sonsuz teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMD-123 -- 11 Şubat 2011; 21:21:08 >

• up
  • up
  • Monitörde arıza olabilir. KAbloda arıza olabilir. Samsung monitorun yazılımını bilgisayarınıza kurup deneyebilirsiniz. Ekran kartınızı güncelleyebilirsiniz.
  • Bu dediklerinizi ettim zaten..
  • Bu sorunu yaşayan hiç kimse yok mu bu forumda?? yardım edecek birisi çıksa artık poF!
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.