Şimdi Ara

Sıfır fiyatları artarken 2. el araç fiyatlarının düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabam.com fiat egea 2. el araç fiyatlarını bu hafta düşük gösteriyor. 2 3 defa fiyat düşürdü. Bugün servisi aradım önümüzdeki ay ortalama 9 bin zam beklediğini söyledi. Dolar euro baya arttı. Sıfır araç fiyatları da buna bağlı olarak artıyor. insanların alım gücü de azaldı. ikinci el satışlar da son zamanlarda azaldı. Merak ettiğim arabam.com daki bu fiyat düşüklüğü doğru mu. Yoksa bilerek mi yapılıyor piyasayı düşürmek için.

• Pahalı fiyattan yüzbinlerce araç satıldı, bu araçları alan insanların aracını aldığı fiyattan aşağı satacağına inanıyor musunuz?
  • Sarı sitede favorimde 30 tane egea var.Son 1 hafta 5-6 tane satıldı geri kalanında hepsi fiyat artırdı.Bana bulurmusun o fiyatı düşen arabalardan.Mesela bayideki liste fiyatından 2019 hatasız 20 bin km ye kadar alırım.
  • Kimse vermez 2005 model, motor eli kulağında, canı burnunda, 300k km de araca 100 bin, keriz avi yapan çok ilan var böyle, alan olmayınca ve şıkışınca mecbur düşecekler!

100000 Türk Lirası (TRY) Fiyatı = 10.262,20 Euro (EUR)
  • Düşme kelimesini kullanma alsatci kardeşlerimiz sinirleniyor
  • Çok teşekkür ederim . Ben de 4 ay önce almıştım 1.3 easy paket egea. Ben de çok inanmıyorum şu durumda düşeceğini. Arabam.com da görünce 2 3 defa düşüş olduğunu ondan yazdım.
  • Şimdi baktım 2019 aracımın fiyatını sıfır liste fiyatından 3500 TL yukarıda gösteriyor. Sahibinden de ise ortalama 5-6 bin yüksekte.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.