Şimdi Ara

Silent Hill 2 Remake Türkçe Yama [DeepL]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
19
Favori
9.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silent Hill 2 Remake Türkçe Yama [DeepL]

BİLGİ

Yama Düzenlenmiş DeepL çevirisidir.

Tüm sürümlere uyumludur.

Olabildiğince uygun kelimeler kullanarak daha anlaşılır bir seviyeye getirilmiştir.

Hatalı veya anlamsız yerler olabilir ,gördüğünüz yerleri bildirmekten çekinmeyin.

Hatalı yerler bulundukça yamaya güncelleme gelecektir.

Haritalarda bulunan türkçe karakter sorunu özel font eklenerek düzeltilmiştir.

Destek olan kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

Yama V2 sürümüne güncellenmiştir.

KURULUM

Rardan çıkan dosyayı SILENT HILL 2\SHProto\Content\Paks içine atın.

YAMA SİLME

SILENT HILL 2\SHProto\Content\Paks içine attığınız dosyayı silin.

EMEĞİ GEÇEN

Story Master

DESTEK OLMAK İSTERSENİZ

İBAN:TR65 0011 1000 0000 0122 3450 50

Emrullah Elik

İNDİR

SILENT HILL 2 Remake Türkçe Yama V2

VİRÜSTOTAL SONUÇ

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Story Master -- 16 Ekim 2024; 17:9:34 >

• Ücretli-ücretsiz Türkçe yama sunmaya çalışan, sunan herkese çok teşekkür ederiz. Bu kadar kısa sürede bu popüler oyunun yamasına ulaşmak güzel bir sonuç, memnuniyet verici.

Ama diğer taraftan da aklımıza meselenin diğer boyutu da gelmiyor değil. O da üzücü ve burukluk uyandırıcı… Malum Türkçe dil desteği sunulan oyun sayısı çok sınırlı düzeyde ve aynı şekilde oyunlara Türkçe yama hazırlayan kişi ve platformların da insan kaynakları da sınırlı. Keşke bir iş birliği olsa, olabilseydi de, bu sınırlı insan kaynağı çok daha verimli bir şekilde kullanılabilseydi.

Şu foruma bakıyorum da, 5 tane ayrı yama konusu saydım Silent Hill 2 Remake için. Bunların dışında yama yaptığını ve/veya hazırladığını bildiğim üç ayrı platform daha var. Etti mi 8?! 8 ayrı yama, arkadaşlar, şaka gibi. Ne diyeyim…

Ne desem, bir mazeret ve gerekçe ve sorun sunulacak ortaya. Biri diyecek, insanları iş birliğine razı etmek kolay mı, öbürü diyecek ama ben ücretsiz (veya ücretli) yapıyorum, öbürü diyecek ama ben daha hızlı çıkarıyorum, diğeri diyecek ama ben daha kaliteli yapıyorum, diğer biri diyecek, onlar yapar da ben yapamaz mıyım, kimse benim yama yapma hakkımı elimden alamaz! vs. vs. Hepiniz haklısınız, hepsi de doğrudur, siz söylemeden ben söylemiş oldum, yorulmayın diye…

Bununla birlikte mazeretler, amalar, haticeler neticeleri değiştirmiyor. Sınırlı insan kaynağının verimsiz kullanılması ve iş birliği olmaması neticesinde çok sayıda el atılmamış ve Türkçe yaması olmayan ve belki de hiç yapılmayacak olan sayısız oyun… Aslında bir sürü mazeret ve gerekçe sebebiyle gerçekleştirilmesi çok zor olduğu ileri sürülebilecek şu makul ve mantıklı talebimiz bir gerçek olsaydı ne de güzel olurdu.

O nedenle hepsi bir şekilde boşluğu dolduruyor diye ücretli, ücretsiz, el çevirisi, makine çevirisi, düzenlenmiş makine çevirisi hepsine ihtiyacımız var. Daha da çok ihtiyacımız olan şeyi de biliyorsunuz zaten… İş birliği ve iş taksimi… Hayaller ve hayatlar…

• Hızına yetişilmiyor hocam eline emeğine sağlık.Oyun efsanemiymiş hemen deneyelim bakalım.  

• Öncelikle teşekkür ediyorum yama için.FPS çok düşük oyunda çözümü hakkında bilgin var mı dostum, Kaç FPS alıyorsun ?

• Bazı diyalogların ingilizce görünmesi sorunu düzeltildi.Yamayı tekrar indirin lütfen, keyifli oyunlar.

• Emeğine ve hızına sağlık kardeşim, oyunu müsait zamanda deneyeyim ,merak ediyordum.

• Propnight2l kullanıcısına yanıt

Teşekkürler,herkes merak ediyor, umarım beğeniriz genel olarak.

• hocam yamada sıkıntı var daha james hey wait diyor altyazıda personel için uyarı yazıyor :D yada bende bir problem var

----

Oyunda altyazı sıralamasında sıkıntı var oyunun hapishane kısmında çıkması gereken altyazı kasabada rastgele gezerken verdiği tepkilerde gözüktü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 6 Ekim 2024; 18:28:31 >
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt

Evet yaaaa bendede aynı sorun ne yazıkki inşallah kısa sürede düzeltirler... :(:(:(

• selamlar kardeşim oyunu youtube kanalımda oynayacaktım ama altyazıda sorun var. Videolarda konuşmalar ile alakası yok. Tekrardan kontrol etmeni öneririm.

• Harika, ellerinize sağlık.. tam zamanında oyun da indi  

• xRohirrim kullanıcısına yanıt

DLSS açık kalite seçili sabit 30 österiyor ama yine de akıcı. DLSS kapattım kalite yüksek seçtim, motion blur kapatınca hareket bulanıklığı kısmını sorun düzeldi. 60 fps oldu bende. sanırım ekran kaplama ile ilgili optimazson sorunu var 30 fps steam'de aşırı şikayet var

• GameHunterTV kullanıcısına yanıt

Satır sorunu vardı onu düzenledim.Yama linki güncellendi.Tekrardan indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Story Master -- 6 Ekim 2024; 19:36:19 >
  • Yama V2 sürümüne güncellendi bazı satırlar düzenlendi, yaşadığınız sorunun çözümü için konuda ki linkten tekrardan indirin.Keyifli oyunlar. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Story Master -- 6 Ekim 2024; 20:0:53 >
  • yama için teşekkürler dostum

• Bir story master klasiği her zaman en hızlı ondan gelir  Dostum emeklerin için teşekkürler.

• Jedi_masterr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Keyifli oyunlar
  • teşekkürler başarılarının devamını dilerim

• ozanbey86 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, keyifli oyunlar.
  • Ellerinize sağlık 🙂
  • Story Master kullanıcısına yanıt

helal kardeşim hemen düzeldi. kanalımda emeğine teşekkür edilecektir :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.