Şimdi Ara

SINAVSIZ GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Meslek lisesi grafik tasarım bölümü mezunuyum. Ancak ygsye girerken sınavsız geçiş kutucuğunu işaretlememiştim Lys den giricem diye. Şimdi öyle bi düşüncem de oldu. obp puanım yetıyo istediğim yere girmek için lakin o kutucugu işaretlemedim diye ben sınavsız geçiş yapazmaz mıyım?

• UPDULLAH
  • Bilen yok mu aga son kez yazıyorum.
  • Ne alakası var YGS'ye hiç girmeyen adamlar sınavsız geçiş yapıyo.Bence yaparsın.Yani yapabilmelisin.

En iyisi okuluna sor,yada burdan biraz daha cevap bekle.Ama bence girersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

Ne alakası var YGS'ye hiç girmeyen adamlar sınavsız geçiş yapıyo.Bence yaparsın.Yani yapabilmelisin.

Evet yarın gidip bi sorucam.. Bir de MYO larda ingilizce hazırlık programları var mı acaba merak ediyorum.
  • Sen ygs ye girdin mi? Girdiysen o kutucuğu işaretlemene gerek yoktu zaten. Daha doğrusu 35 tl yatırdıysan o sınavsız geçiş ücreti ile birlikte 35 tl zaten. Bende ygs ye girdim öylesine 35 tl verip, puanım düşük geldi sınavsız geçiş yapıcam şimdi
  • Ygsye girip bir puan elde edemeyip sınavsız geçiş yapmak istiyen aday yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgaripturuncu

quote:

Ne alakası var YGS'ye hiç girmeyen adamlar sınavsız geçiş yapıyo.Bence yaparsın.Yani yapabilmelisin.

Evet yarın gidip bi sorucam.. Bir de MYO larda ingilizce hazırlık programları var mı acaba merak ediyorum.

Bölümünüz grafik tasarım'mış üşenmeden gidip kılavuzdan baktım.
    Birde sonuç belgesinden bakarsanız teyid etmiş oluruz bölüm veya okul kodunda 3978'mi yazıyorn?
    Eğer öyle ise sınavsız geçiş ile girebileceğiniz bölümler ;

Endüstriyel Cam ve Seramik
    Mimari Dekoratif Sanatlar
    Seramik, Cam ve Çinicilik
    Seramik ve Cam

Bunlar dışında bir yere sınavsız geçiş yapamazsınız.Başka bölümleri tercih etseniz bile YGS puanınza göre dikkate alınırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

Sen ygs ye girdin mi? Girdiysen o kutucuğu işaretlemene gerek yoktu zaten. Daha doğrusu 35 tl yatırdıysan o sınavsız geçiş ücreti ile birlikte 35 tl zaten. Bende ygs ye girdim öylesine 35 tl verip, puanım düşük geldi sınavsız geçiş yapıcam şimdi

Anladm kardeşim çok yardımcı oldu cevabın sağolasın :)
  • quote:

quote:

quote:

Birde sonuç belgesinden bakarsanız teyid etmiş oluruz bölüm veya okul kodunda 3978'mi yazıyorn?

Seramik ve Cam

Bunlar dışında bir yere sınavsız geçiş yapamazsınız.Başka bölümleri tercih etseniz bile YGS puanınza göre dikkate alınırsınız.

İlgin,uğraşın için teşekkür ederim de okul kodunda bahsettiğin rakamdan farklı bir rakam yazıyo ama teyid etmeye ne gerek var 4 senedir okuduğum bölümü mü bilmiyorum :D

Birde sınavsız geçiş yapacağım bölümler arasında grafik tasarım nasıl yok anlamadım...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Seramik ve Cam

İlgin,uğraşın için teşekkür ederim de okul kodunda bahsettiğin rakamdan farklı bir rakam yazıyo ama teyid etmeye ne gerek var 4 senedir okuduğum bölümü mü bilmiyorum :D

Birde sınavsız geçiş yapacağım bölümler arasında grafik tasarım nasıl yok anlamadım...

Sen orda yazan kodları söylersen daha iyi olur.Girebilceğin bölümleri belirlemiş oluruz.

• O kutucuk şöyledir. YGS ye girmeyeceğim sadece sınavız geçiş yapacağım. Bu durumda 10 tl verirsin ve sınavısız geçiş yaparsın.
    Diğer kutucuk YGS ye gireceğim. Bu durumda 35 tl verirsin. 10 tllik sınavısz geçiş ücreti buna dahildir. Yani sınavız geçiş yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sampiyon bilo -- 26 Temmuz 2012; 2:05:59 >
  • Gece saatleri kafa uçtu heralde benim ,

kod:4271 sanırım

Basım ve Yayın Teknolojileri
    Basın ve Yayıncılık
    Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
    Grafik Tasarımı
    Marka İletişimi

Bu bölümlere girersin dostum.
  • quote:

Gece saatleri kafa uçtu heralde benim ,

kod:4271 sanırım

Basım ve Yayın Teknolojileri
    Basın ve Yayıncılık
    Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
    Grafik Tasarımı
    Marka İletişimi

Bu bölümlere girersin dostum.

Aynen hocam şimdi oldu hehe :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sampiyon bilo

O kutucuk şöyledir. YGS ye girmeyeceğim sadece sınavız geçiş yapacağım. Bu durumda 10 tl verirsin ve sınavısız geçiş yaparsın.
    Diğer kutucuk YGS ye gireceğim. Bu durumda 35 tl verirsin. 10 tllik sınavısz geçiş ücreti buna dahildir. Yani sınavız geçiş yapabilirsin.

Anladım hocam sağolasın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.