Şimdi Ara

Siteye Metronet Geldi Geçsemmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, sitemize metronet gelmiş ve yetkilileriyle ayrıntılı olarak konuştum ama kullananlardan da bilgi almak istedim. Öncelikle konuşurken zaten statik ip istediğim takdirde verekcekleri söylediler. normalde her apartmana 1 ip vermişler ve bizim siteye özel olarak ilk 6 ay 10tl bir fiyat söylediler. işte statik ip ücreti de 3 tlmiş. ayda 13 sonrasında 10mbpsyi 50 tlye almış olacağım. şuanki kullananlar memnunsa bende gidip yarın başvuru yapıp şuan kullanmakta olduğum uydunet hizmetini kapatmak istiyorum. çünkü uydunete 1 mbps sınırsız + kablo tv yaklaşık 40 tl ödüyorum. illaki sınırsız internet kullanmak istiyorum ve statik ip vereceklerine göre paylaşım sitelerinden veya torrentten indirme sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. zaten apartmanımızda 32 daire var çok yorulmayacaktır internet. sizce geçmelimiyim bu internete?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atopuzlu -- 4 Ocak 2011; 21:51:42 >

• bizim apartmanada gelmişler bende geçmeyi düşünüyorum ama benimde çekincelerim var. bazı yerlerde teknik destek sorunu oluyormuş. bazıları ise mükemmel diyor. galibe sorunlar bulunduğun bölgeye göre değişiyor yani tamamen şansına kalmış birşey.
  • forumlardaki çoğunluk iyi diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord87 -- 6 Ocak 2011; 16:43:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atopuzlu

Merhabalar, sitemize metronet gelmiş ve yetkilileriyle ayrıntılı olarak konuştum ama kullananlardan da bilgi almak istedim. Öncelikle konuşurken zaten statik ip istediğim takdirde verekcekleri söylediler. normalde her apartmana 1 ip vermişler ve bizim siteye özel olarak ilk 6 ay 10tl bir fiyat söylediler. işte statik ip ücreti de 3 tlmiş. ayda 13 sonrasında 10mbpsyi 50 tlye almış olacağım. şuanki kullananlar memnunsa bende gidip yarın başvuru yapıp şuan kullanmakta olduğum uydunet hizmetini kapatmak istiyorum. çünkü uydunete 1 mbps sınırsız + kablo tv yaklaşık 40 tl ödüyorum. illaki sınırsız internet kullanmak istiyorum ve statik ip vereceklerine göre paylaşım sitelerinden veya torrentten indirme sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. zaten apartmanımızda 32 daire var çok yorulmayacaktır internet. sizce geçmelimiyim bu internete?

merhaba,
    Geçen ay metronet kullanmaya başladım. hız olarak iyi. Sorun yok. Sizin siteye özel değil, yeni yıl kampanyası o. 10 luk 6 ay 9.99 TL ; 2 lik için ise 3 ay 9.99 TL :) statik IP ücretli.
    sistemle ilgili sıkıntı yok ama şahsım adına en önemli problemim, gelen bağlantıyı kablolu ve kablosuz paylaştırmak istediğimde sorunlar yaşıyorum. wireless g router ım var ama bir türlü aynı anda kablolu ve kablosuz bağlantı sağlayamıyorum. router kilitleniyor. birkaç gündür araçtırma yapıyorum bu konuya çok ilgilenen olmamış nette. olanlar da çözüm bulamamış. Bu önde bir ihtiyacınız varsa geçmeden önce araştırın derim.
    selamlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.