Şimdi Ara

Sizce Bu Araç Alınır Mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu tutarlar civarında otomatik araç bakıyoruz, sizce bu araç bu kadar eder mi ? Biraz zorlayıp sıfır araç alayım desem de ne yazık ki liste fiyatına araç falan yok.

• Araç çok iyi ve konforlu ama şanzıman ve motorunda kronik arızası var sanırım, eşimin babasında bu aracın sedanı vardı. Araç lpgden dolayı 2 kere conta yaktı bir kere de şanzıman masrafı çıktı. 1 araba parası da tamire vermek durumunda kaldılar. İlandaki araçta da ön kaput değişmiş, bu parçalarda sorun çıkma ihtimali var. İyi araştırın derim.

• FerDeLance34 F kullanıcısına yanıt
    Lpg çıkartsak sorun çözülür mü acaba
  • bu araçların hep sorunlarından bahsediliyor. ben cesaret edip alamazdım.

• lpgden dolayı conta yakmaması lazım ama lpgden dolayı sübap eritme bu modellerde var. bizde de vardı sıfır almıştık. 3 sene kullanıp sattık herhangi bir sorun yaşamadık lpg yoktu zaten

• Yakın arkadaşımda var. Dikkatli ve özenli bir insan. Bakımlarını aksatmadan yapar.

Fakat araç biraz sıkıntılı, sürekli bir şeyler çıkıyor.

Aracını severek kullanıyordu, bu aralar değiştirme arayışına girdi.

Otomatik ve lpg li araç.

• III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Evet herkes genel olarak sıkıntıdan bahsediyor araçla alakalı o yüzden kafam rahat olsun diye bu araçta karar kıldım

SEA-MEK MOTORS'DAN 2016 1,2 JOY CLİO ANDROİD MUTLİMEDİA İlan No: 1076195272https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sea-mek-motors-dan-2016-1,2-joy-clio-android-mutlimedia-1076195272/detay
  • İlan çok şüpheli, ilan sahibi çok itici. rakamsız birden çok trameri var muhtemelen. Kaporta boya değişen ile tramer uyumsuz. Ayrıca, araç baya sorunlu bi araç. Sedanları daha çok tutuluyo. Kısaca fiyat uygun olsa da malesef bu ilan alınmaz.
  • Rand al Thor kullanıcısına yanıt

kaça anlaştınız..?? hayırlısı olsun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.