Şimdi Ara

sizce ilk defa araba alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce ilk defa araba alacak biri için 9 ile 12 bin tl arası kullanışı kolay araba tavsiyeleriniz

• reno 19 hb 2000 model civarı alize donanımından klima-hidrolik direksiyon- airbag - immobilizer-cam otomatiği vs özellikleri olan araçlar 10 bin liradan satılıyor şimdi çıkan b sınıfı araçlardan bile sağlam bi şasi ve gövdesi var sıralı sistem gaz ile iyi bir seçenek elden çıkarmasıda çok kolay bi göz atın derim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-lpg-klima-airbag-alize-full-41179871/detay
  • Peugeot 306 tavsiyem
  • Hocam arkadaş şimdi yeni konu açtı proton 416glxi. Araç 7400 e alındı ve piyasadaki muadillerinden çok daha donanımlı ve çok daha ucuza satılıyor ona bir bakın.
  • 2000-02 model aralığında accent'ler var. bu aralar popüler olmaya başladılar.
  • 98-2001 arası fiestalara bakabilirsiniz.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-155-satilik-efsane-q4/detay

Bu aracı alabilirsiniz.

Kullanışı da çok zevkli ve kolaydır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 26 Ocak 2011; 21:51:19 >
  • Benim ve kardeşimin ilk arabası clio hb idi. Tavsiye ederim kullanımı kolay , masrafsizdir. O fiyata 2000 model alabilirsiniz
  • Bir önceki aracım Fiat Marea idi. 2004 model ve 115 bin km'de, Ağustos ayında 12 bine sattım.
    O fiyata alabileceğiniz pek çok araçtan daha büyük, daha konforlu, daha genç, bakımı vs de pahalı değil. LPG'liydi bendeki.
    Ben rahatlıkla tavsiye edebilirim.
  • smart fortwo otomatik vites
  • quote:

Orijinalden alıntı: genie1

Bir önceki aracım Fiat Marea idi. 2004 model ve 115 bin km'de, Ağustos ayında 12 bine sattım.
    O fiyata alabileceğiniz pek çok araçtan daha büyük, daha konforlu, daha genç, bakımı vs de pahalı değil. LPG'liydi bendeki.
    Ben rahatlıkla tavsiye edebilirim.

hocam ilk arabam diyo ilk araba olarak fazla büyük olmaz mı sizce?bence b sınıfı hb araçlara bakın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.