Şimdi Ara

skystar 2 ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar skystar kuracagim ve elimde digiturkte daha once kullandigim lnb yi kullanabilirmiyim.
    birde anter kurulumu için antenci falan çagirmaya gerek varmi.montaj işini kentim yaparim ama anteni bir aletle falan mi uyduya dogru çeviriyorlar.ve kurulumu kaça yapiyorlar.herkese iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi why -- 11 Ocak 2006 16:25:18 >

• Digiturk'ün LNB'si One Touch LNB diye bişi ve bildiğm kadarıyla kullanamıyorsun yeni bi LNB alırsın ama anteni kullanabilirsin sana tawsiyem orijinal cd'sinden sadece driver'ları yükle, server pc ve dcv viewer technisat edition'ı kullanma progdvb kullan, internette yada forumda arat, progdvb powerinstall v7.5 diye.. Bu programın kanalları hazır, keyler yüklenmiş yani kanal fln çözmek için uğraşmıycak yarım saat de kanal taramıycaksın sadece kişisel seçenekleri ayarlıycaksın ve diseqc ayarını yapıcaksın tabi iki veya daha fazla çanak takılıysa skystar derken de skystar2'yi kastettiğini düşünerek yazdım bunları

• Arkadas hakli ama Progdvb hakkinda bir ayrintiyi atlamis ram in yüksek degilse kasabilir.
  • Dijitürk ün ki olmaz üniversal lnb alman gerekir
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanliturka

Arkadas hakli ama Progdvb hakkinda bir ayrintiyi atlamis ram in yüksek degilse kasabilir.

ii de dostum o sadece progdvb için geçerli deil + o hiçbir programla ilgili deil, kartla, hatta time shift arabelleği ile ilgili bişi eğer açıksa ve buffer size büyükse (tabi ram'de tutuyorsa videoları) o zaman dediğin geçerli, program çok önemli deil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.