Şimdi Ara

Sokağa çıkma yasağında transit geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum 6-7 haziranda 15 ilde sokağa çıkma yasağı var. Şehirler arası seyahat ederken bu illerden geçmek zorunda kalınca geçebiliyormuyuz bilgisi olan var mı? Mesela kütahyadan çanakkaleye gitmek için mecburen bursadan, inegölden geçmek zorundayım nasıl yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsaid -- 5 Haziran 2020; 1:11:16 >

• Cumartesi bizimde otobüs vardı istanbul marmaris nolcak şimdi?
  • Bunların yapacağı işi sevelim sevilelim!
  • Haftanın 5 günü bulaşmadıysa zaten 2 günü hiç bulaşmaz. Ben anlamıyorum arkadaş yasak niye ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Cumartesi bizimde otobüs vardı istanbul marmaris nolcak şimdi?
    İptal mi oldu?
  • Aynı sorunun cevabını arıyorum.
    Cevabını bulamazsam da harita üzerinden yasaklı olmayan iller üzerinden seyahat edeceğim. Ne olur ne olmaz...

Yasaklı bölgeden çıkmak için 7 saatim var :)

Rezillikten başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egos1907

İptal mi oldu?

Alıntıları Göster
    daha değil belli değil diyorlar tam karikatürlük Ülkeyiz.. kimsenin haberi yok emniyeti aradık.. firmaları aradık..
  • Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum, üç dört günlüğüne Trabzon'dan sinopa geldik ailevi nedenlerden dolayı pazar günü geri dönmemiz gerekiyordu, Samsun da sokağa çıkma yasağı olan illerden birisi biz ordan geçerken herhangi bir problem yaşayacak mıyız acaba ?
  • bende öğlenden sonra cıkıs yapacaktım İstanbul'dan, Kahramanmaraş'a. Gece 12 den sonra Kayseri'den geçiş yapacagım bir sorun olur mu nerden ogrenebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esC# -- 5 Haziran 2020; 9:31:35 >
  • Bende pazar günü sokağa çıkma yasağı saatlerinde sakaryadan İstanbula gitmem gerekiyor özel aracım la. Gidiliyor mu acaba?
  • YNSZ kullanıcısına yanıt
    Gidemezsin izin belgen yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

Gidemezsin izin belgen yoksa.
    Cumartesi günü istanbul dan Amasya ya gidilir mi?
  • 1 senede tatil yapmayın ölmezsiniz
  • Bende akşam Tekirdağ' a gidicem. Acaba ne zaman bariyer filan dizmeye başlarlar. Trafik ozaman kötü olur
  • Sorularınızın cevabını 1 ay önce edindiğim deneyim ile yanıtlamak isterim.

Tam 1 ay önce bugün 5 mayısta Muğla'ya seyahat ettim, ya ayın üçünde ya da dördünde Muğla, Antalya gibi illerin kısıtlaması açılmıştı. Tabi her zaman kullandığım güzergâhımda Denizlinin ilçeleri vardı. Denizli henüz kısıtlama içerisindeydi. Denizli emniyete telefon edip sorduğumda transit geçişe izin verilmediğini ancak seyahat iznim var ise geçebileceğimi ilettiler baya da direttim ama yok yani geçirmiyor adamlar :D Bende durum böyle olunca yolu uzatmak durumunda kalıp Fethiye üzeri seyahat gerçekleştirmiştim.

Umarım sorularınıza yanıt olur, mümkün olmadıkça şehir değiştirmemeye özen gösterelim, iyi günler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökkubbe -- 5 Haziran 2020; 10:23:17 >
  • Şehirler arası geçiş yasakları kalkmadı mı? Şehir değiştirmek için izin alınmıyor diye biliyorum
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Hayır çıkış yapamazsın İstanbul’dan izin belgen yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

Hayır çıkış yapamazsın İstanbul’dan izin belgen yoksa.
    Kendi aracımla giderken de mi izin almam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Kendi aracımla giderken de mi izin almam gerekiyor

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143869549
  • Ben anlamadım. Şimdi sokağa çıkma yasağı ile şehir giriş çıkış kısıtlaması aynı şey mi? Yani sokağa çıkma yasağı olan illere giriş çıkış da mı yasaklanmış oluyor?

Ekleme: Genelgeyi okudum. Seyahat izni uygulamasının geçerli olduğu belirtilmiş. Şehirler arası seyahat serbest olsaydı izin belgesinin bir anlamı kalmazdı. Buradan şehirlere giriş çıkışın da yasaklandığı sonucu çıkıyor. Ama yine de en doğrusunu cumhur başkanı bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulan Musk -- 5 Haziran 2020; 11:32:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.