Şimdi Ara

Son ayda hangi netlerde olunmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz boş bir soru farkındayım ama yine de merak ediyorum. Sayısal ilk 20k isteyen biri aşağı yukarı kaç net yapmalı?

• 95 100 tyt 70 ayt bence ama tabi birçok faktör var sınav anı ve şansı zorluk falan filan
  • arkadaşlar ben edebiyatta 5-6 netteyim 15-16 hedefim ve ayt matta 10-15 netteyim hedef 20 sizce yapılır mı
  • gogoo00 G kullanıcısına yanıt

mat 20 yapılır

• Forumda yazılanlar göre ilk 20k ve üstü (15m 10k 5k gibi) hedefleyenler genelde 100+ tyt ve 70+ ayt yapıyor sanırım. Tahminimce böyle. Gerçi böyle diyorum ama o konuda siz de vardınız galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EE48E5BEE -- 1 Haziran 2021; 18:36:44 >
  • 90-100 tyt en kötü 65+ ayt yapılıyor olması lazım 100+tyt 70+ayt denmesinin sebebi rahat girmek için
  • Puango ya yaz o netleri
  • Hocam peki 30 35 bin netleri kaç olur tahmininizce
  • tyt önemli değil aytde hedefinin 5 net aşağısında olsan halledersin. eğer konuların tam değilse -10 bile olabilir.

(tyt önemli değil dememin sebebi aşırı değişkenlik gösteriyor sınav anına bağlı olarak)

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Volg Zangief

tyt önemli değil aytde hedefinin 5 net aşağısında olsan halledersin. eğer konuların tam değilse -10 bile olabilir.

(tyt önemli değil dememin sebebi aşırı değişkenlik gösteriyor sınav anına bağlı olarak)

Aga harbıden öyle ya hanı geçmiş senenın sorularına bakınca bu ne olm cok kolay sormuşlar dıyosun geçen senenin turkcesıne bidaha bakım dedim hakkaten zor sormuslar awk apriori ne demek ya

• evet yaygın bi kanının aksine ösym türkçesi çok zordur. en büyük etken o bence tyt değişkenliğinde. ve piyasada ösym türkçesine yaklaşabilen deneme cidden yok 345 dahil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.