Şimdi Ara

Sonuçlar yükleniyor sanırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ösym sitesinde yavaşlama var birkaç arkadaşa da sordum genel olarak bir yavaşlama olduğuna göre bişeyler olabilir hadi bakalımmm

TT olalım beyler bayanlar yardımmm #kesintarihverösym

• O arkadaş boş yapmaya bayılıyor. Sıralamalar 2010'a yakın geldiği için müneccim falan zannetti kendini. Ben şahsen aynı gelmesini bekliyordum 2k kadar kötü geldi. ( ilk 20k için konuşyorum )
    Şimdi sıralamalar geldi bitti. Tercih sonuçlarının nasıl olacağını 2010 , 2018 falan bağlamaz. O seneki insanların tercihleri neyse odur. Mesela tıp sıralamaları yıllardir düşmüş hem de her üniversite için neredeyse. Bu 2010'cu gereksiz tayfaya kalsa tıp 10kda kapatır. Tek yaptıkları embesil emojileriyle embesil ve itici yorumlar yapıp millete saldırmak. Blok indikatörü o emojileri zaten. Bloklayın geçin.
    bunlar sadece bazıları rez al devamı gelsin li de 8.8 büyüklüğünde deprem oldu.
    10 Mayıs 2010
    Deniz Baykal, CHP Genel Başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.
    25 Mayıs 2010
    İstanbul Samandıra'da eğitim uçuşu yapan bir askeri uçak, sokağın ortasına düştü. 3 personel hafif yaralandı.
    31 Mayıs 2010
    İsrail ordusu, Türkiye'den hareket eden İHH (İnsani Yardım Vakfı)'nın 9 insani yardım gemisine baskın operasyonu düzenledi. İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, operasyonu desteklediğini açıkladı.
    6 Haziran 2010
    NASA’nın gönderdiği Cassini uzay aracı, Satürn'ün uydusu Titan'da bazı basit yaşam formları olabileceğine dair işaretler saptadı.
    10 Haziran 2010
    Taliban, Afganistan’ın güneyinde hükümet için casusluk yapmakla suçladığı 7 yaşındaki bir çocuğu idam etti.

• ben tarihle ilgilenmem de sonuçlar 2010
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

ben tarihle ilgilenmem de sonuçlar 2010
    Kesinlikle öyledir block
  • Ne oldu 2010 da bi ben bilmiyorum galiba
  • drallison D kullanıcısına yanıt
    17 temmuz da görmüş olman lazım
  • ÖSYM, Donanım dan daha hızlı bende...
  • Hocam ilk 10k için neyi değiştirir sizce?
  • ösym sitesinde yavaşlama bi bende yok herhalde
    ben kahin miyim kardeşim? tam olarak bilemem ösym'yi beklemek daha doğru olur
  • BAKALIM YA UMARIM AÇIKLANIR BU GECE
  • 2015
  • amönyak A kullanıcısına yanıt
    ehuehuehuehuehu sonuçlar açiklanip ekrana baktiginda suratinin fotosunu çek ve bana yolla
  • YAVAŞLAMA YOK ÇABUCAK AÇIYOR
  • beni ikisi de kurtarıyor rahat ol
  • Var hocam nasıl yok ais 'e falan girmeyin direk osym.gov.tr 'de yavaşlama var önceki günlere göre...
  • amönyak A kullanıcısına yanıt
    olsun sen yine de dedigimi yaparsan mutlu olurum gumleyen surati da gormek isterim 17 temmuzdaki o aglayan suratlardan daha iyi emin ol
  • Kahin değilsen niçin 2010 diye zırvalıyorsun?
  • yavaşlama yokki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

ben tarihle ilgilenmem de sonuçlar 2010
    abi noldu 2010 da bi aydınlatıver sana zahmet
    senin gibilerine haddini bildirmek için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.