Şimdi Ara

______SONY VAIO KULLANICILARI_______ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
28.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • microdimm de ne fark oluyor ki ben tam olarak bilgi sahibi değilimde bu konuda
  • normal ramlarden daha kucuk...ve tr de bulunmuyor
  • daha küçük olmasının ne gibi espirisi var. Sadece makinenin içinde daha mı az yer kaplıyor. Performans açısından ne gibi artıları var
  • Merhaba Turkishsun bir bilgin varmi neden bu notebook ram olayi boyle yani BX196xp de 512 MB ram var onu 1 GB kendimiz yaptıkmıydı garanti dışımı oluyormuş servistekiler alt tarafı ram takacak ram yaratmıcaklar şimdiye kadar pc lere taktığım ramlari toplasam 500 GB lik ram taktim be ama bu notebook olayını anlamadım neden böyle ya bu 196 XP acaba Bimeks ede gelirmi birde millet su linke bi bakınhttp://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=6697&categoryId=5&path=3:5&ref=006.1

FE11H var 1699 €+kdv diyo buda yaklaşık 3200ytl yapar birde kupon falan verirse dahada inebilir buna ne diyorsunuz yani bu üzerindeki 7400 ekran karti nasi bişi dikkatimi çeken birde 128 MB Nvidia GeForce Go 7400
    yazıyor fe11h ta ; fe11s de 256 MB Nvidia Geforce Go 7400
    bunlar nası (128+128) mi yoksa (64+64) mü
    bir sitede gördüm bakın böyle diyo FE11H için NVIDIA GeForce Go 7400 256MB TurboCache graphics (128MB Dedicated, up to 128MB Shared)

bu dore duoların BX ten daha performanslı olacağını düşünüyorum ama görüntü kalitesi benim için çok önemli bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delvirina -- 15 Mart 2006; 19:06:48 >

• bende bu vaiolara oldukça taktım ilk önce FJ serilerine takmıştım ama çift işlemcide karar kılacam galiba ist.bilgisayarda VGN-FE11M 1.749 € + KDV VGN-FE11S 2.190 € + KDV ,
    bimekste Sony VAIO VGN-FE11H 1,699 EUR (KDV hariç) VAIO VGN-FE11S 2,099 EUR (KDV hariç)
    11s lerde iki firma arasında 100 euro + kdv kadar fark var

FE11H nin ise teknik bilgilerine ulaşamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: badbad

bende bu vaiolara oldukça taktım ilk önce FJ serilerine takmıştım ama çift işlemcide karar kılacam galiba ist.bilgisayarda VGN-FE11M 1.749 � + KDV VGN-FE11S 2.190 � + KDV ,
    bimekste Sony VAIO VGN-FE11H 1,699 EUR (KDV hariç) VAIO VGN-FE11S 2,099 EUR (KDV hariç)
    11s lerde iki firma arasında 100 euro + kdv kadar fark var

FE11H nin ise teknik bilgilerine ulaşamadım

dostum bi buraya bak teknik ozellikler var buradahttp://www.ozel.com/content/products/VAIO/learningcenter/topic.aspx?lC=FESeries&hybrid,,417dbd90-e7a3-4941-b733-4e8086d3001c&LCp=Specifications

• sony vaio s260 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz. 3-4 ay kullanılmış. amerikadan gelmiş. sizce bu malın ederi nedir? kac para verilir?
  • VGN-FS315H almayı düşünüyorum

İşlemci:
    Intel Dothan M 740 - 1.73 Ghz
    2 MB Önbellek, 533 MHz FSB
    Intel SpeedStep® Technology Desteği

Bellek:
    1GB DDR2-400 SDRAM (PC3200) MAX: 2 GB
    Double Layer DVD±RW Optik Sürücü

Depolama:
    100 GB (ULTRA-ATA-100 4200 RPM) HDD

Görüntü:
    128MB NVIDIA® GeForce™ Go 6400 TurboCache™ Ekran Kartı
    15,4" TFT LCD Ekran

İletişim:
    56K modem
    10/100 Ethernet
    Wireless LAN B/G

İşletim Sistemi:
    MS Windows XP Home

Ağırlık:
    2.8 Kg

mavibilgisayar fiyatı 2660 ytl sizce nasıl degerli yorumlarınızı alabilir miyim? teşekkurler.
  • arkadaşlar benim ilk tercihim bu idi neden derseniz görünüşüne bakmanız yeterli

______SONY VAIO KULLANICILARI_______

Sony Vaio VGN-FJ270+

Taksitli Fiyat : 24 X 175 YTL
    Fiyatı : 1.799 € + KDV
    KDV Dahil : 3.421,56 YTL
    Havale/EFT/Nakit indirimli : 3.318,91 YTL

Ürün Özellikleri

İŞLEMCİ
    İşlemci Intel Centrino 1.86 GHz 533 Mhz Sonoma 2 MB Cache Bellek
    RAM
    RAM 1 GB DDR2 400 MHz- SDRAM Max. (2 GB)
    SABIT DISK
    HDD 100 GB HDD (5400 rpm) SATA HDD
    İŞLETİM SİSTEMİ
    İşletim Sistemi Microsoft® Windows® XP Home Edition with SP2
    OPTİK SÜRÜCÜ
    DVD / CD ROM
    CD / DVD Read Speed
    CD / DVD Rewrite Speed
    CD / DVD Write Speed DVD±RW (+R double layer)
    24x (CD) / 8x (DVD)
    24x (CD) / 4x (DVD±RW)
    24x (CD) / 8x (DVD±R) / 2.4x (DVD+R DL)

SES ÇIKIŞI
    Ses Çıkışı
    Windows® sound system compatible with Built-in stereo
    speakers

PİL
    Batarya Lithium ion
    Batarya Ömrü 1,5-3 saat
    KASA
    Araçlar Stereo speakers, Wireless LAN 802.11b/g
    MODEM
    Modem V.92/V.90 (56 Kbps) data/fax modem (RJ-11)
    ANAKART
    Chipset Mobile Intel 915PM Express 533 MHz
    EKRAN KARTI
    Ekran Kartı Intel® Graphics Media Accelerator 900
    128MB Dynamically Shared RAM Video Memory
    GÖRÜNTÜ ÖZELLIKLERI
    Ekran Ölçüsü 14.1” WXGA display8 (1280x800) with XBRITE-ECO™
    technology
    GENEL
    Model VGN-FJ270
    NETWORK
    Network Bağlantıları Ethernet 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T (RJ-45)

ÖLÇÜLER VE AGIRLIK
    Derinlik 10”
    Yükseklik 0.83”-1.3”
    Ağırlık 2.35 Kg
    Genişlik 13.4”
    DESTEKLENEN ARAYÜZLER
    Desteklenen Slotlar Integrated MOTION-EYE™ Camera with built-in
    microphone
    Microphone jack, Headphone jack
    Supports optional Memory Stick®, Memory Stick PRO™
    and Memory Stick DUO™ media5 with MagicGate™
    functionality
    One PCMCIA - Type II/Type I card slot with CardBus
    support
    4pin i.LINK®6 connector(IEEE 13943), 3 USB 2.0 ports,
    port replicator connector, VGA out
    Electro-Static touch pad
    VGA out w/ Smart Display Sensor

GÜÇ KAYNAGI
    Voltaj AC 110/230 V
    Güç Kaynağı Harici
    Frekans 50/60 Hz
    CARD Slot
    Slot • Memory Stick™ media slot (Standard size, Memory Stick™ Pro, Memory Stick™ Duo, high-speed data
    transfer compatible)

LAKİN DUO OLMAMASI VE EKRAN KARTI PROBLEMİ NEDENİ İLE İLK SIRAYA BU MODEL GELDİ

Sony Vaio VGN-FE11S

Taksitli Fiyat : 24 X 220 YTL
    Fiyatı : 2.090 € + KDV
    KDV Dahil : 3.975,02 YTL
    Havale/EFT/Nakit indirimli : 3.855,77 YTL

Ürün Özellikleri

İŞLEMCİ
    İşlemci Intel® Core™ Duo Processor T2400 1.83GHz 667 Mhz
    RAM
    RAM 1 GB DDR2 533 Mhz
    SABIT DISK
    HDD 160 GB SATA HDD
    İŞLETİM SİSTEMİ
    İşletim Sistemi Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Eng.
    OPTİK SÜRÜCÜ
    DVD+R DL WRITE 4X (MAX.)
    DVD+R WRITE 8X (MAX.)
    DVD+RW WRITE 8X (MAX.)
    DVD-R WRITE
    DVD-RW WRITE
    CD-R WRITE
    CD-RW WRITE
    CD Read
    DVD Read 8X (MAX.)
    6X (MAX.)
    24X (MAX.)
    16X (MAX.)
    24X (MAX.)
    8X (MAX.)

SES ÇIKIŞI
    Ses Çıkışı Intel® High Definition Audio Support, 3D Audio
    PİL
    Batarya Lithium ion
    Batarya Ömrü 2-3,5 saat
    KASA
    Araçlar Intel® PRO/Wireless 3945ABG & Integrated Bluetooth
    Built-in Camera and Microphone
    MODEM
    Modem Integrated V.90 Modem (RJ-11)
    ANAKART
    Chipset Intel® 945GM
    EKRAN KARTI
    Ekran Kartı NVIDIA® GeForce™ Go 7400 with TurboCache™ supporting 256MB

GÖRÜNTÜ ÖZELLIKLERI
    Ekran Ölçüsü 15.4” WXGA display (1280x800) with XBRITE™ technology
    GENEL
    Model VGN-FE11S
    NETWORK
    Network Bağlantıları 10Base-T/100Base-TX Fast Ethernet (RJ-45)

ÖLÇÜLER VE AGIRLIK
    Derinlik 274.5 mm
    Yükseklik 26-35.3 mm
    Ağırlık 2.8 Kg
    Genişlik 366 mm
    DESTEKLENEN ARAYÜZLER
    Desteklenen Slotlar • Docking station connector • i.LINK™ (IEEE1394) S400 • AV OUT jack
    • 3 x USB 2.0 (High/Full/Low-speed) Type A connector • Monitor (VGA)
    • External speakers or headphones • DC In (AC adapter) • Microphone connector
    •Multi-card Reader
    1 (with a supplied adaptor, including Memory Stick™ Standard Size, Pro, high-speed data transfer compatible, xD, SD, SMC, MMC Compatible)
    S-Video
    GÜÇ KAYNAGI
    Voltaj AC 110/230 V
    Güç Kaynağı Harici
    Frekans 50/60 Hz
    CARD Slot
    Slot Multi-card Reader
    1 (with a supplied adaptor, including Memory Stick™ Standard Size, Pro, high-speed data transfer compatible, xD, SD, SMC, MMC Compatible)

AMA BUDA BEYAZ ÇABUK KİRLENİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BUNUN BİLDİĞİM KADAR İLE BAŞKA RENK KASASIDA YOK
    O ZAMAN ACERDE DEVREYE GİRDİ özellik olarak çok iyi görünüyor

Acer TravelMate 8204WLMi
    Satış Fiyatı: 2,999 USD (KDV hariç)
    4700 ytl ( yaklaşık )

İşlemci Intel Core Duo işlemci T2500 (2 Mb L2 Cache, 2,0Ghz, 667Mhz FSB)
    Chipset Intel 945PM Express
    Sistem Belleği 2 GB (2*1024)
    Sabit Disk 120 GB 5400 rpm Ultra ATA 100
    Grafik Kartı ATI Mobility Radeon X1600 256 MB (max.512 MB) PCI Express VGA
    Ekran 15,4'' WSXGA+ TFT ekran (1680x1050). Bütünlesik Döner Kamera
    Optik Sürücü DVD Super Multidrive
    Ethernet Kartı Entegre 10/100 Ethernet
    Modem Entegre 56K modem
    Ses Onboard
    Klavye Q Türkçe
    Mouse TouchPad
    İşletim Sistemi MS Windows XP Pro TR
    Pil / Pil Süresi 3,5 saat pil ömrü/ 9 cell 87W 7800/2 saat hızlı şarj ve 2,5 saat çalışırken şarj süresi/
    Ağırlık 2,98 kg
    Sürücü Yuvası 5:1 kart okuyucu
    Diğer Özellikler Wireless 802,11b/g, /Bluetooth/Kızılötesi/VoIP
    Garanti 2 yıl

fe ve acer arasında kararsız kaldım ama aklım FJ de ne yapsam ????

birde şu FJ yi seçsem ekran kartını paylaşımsız ve 256 yapamıyoz dimi. ..... biliyom yapamıyoz offf offffff ne yapsam

• sadece ram degıl hdd felan da daha kucuk boyutta ...daha kucuk olmasının sebebı laptopun cok mınık boyutlarda olması .... tr3a yi bir incele derim
  • hardisk ve ram in dışında FJ de ekran kartı kötü bence
  • Neden ve Nedir Bu Proje ?

Türkiye'de Sony Vaio'nun, içinde bulunduğu karışık durumu göz önünde
    bulundurulunca, böyle bir projeye duyulan ihtiyacı fark etmek hiç de zor
    olmadı. Türkiye'de yetkili ithalat merkezi olan 3 firma var, ancak, destek
    konusunda ve garanti konusunda çok ciddi kullanıcı sıkıntısı var. Her firma
    kendi getirdiği ürüne garanti veriyor. Böyle olunca da Vaio Birliği olmadığı
    ortaya çıkıyor, bu da bu denli üstün özelliği olan dizüstü bilgisayarların
    gölgede kalmasına neden oluyor.

Kaliteye önem veren insanlar, bu kargaşa sebebiyle Sony Vaio tercih etmek
    konusunda tedirginlikler yaşıyor olduğunu gördük ve dinledik. Düşündük ki,
    Türkiye'deki VAIO kullanıcıları ve teknoloji tutkunlarını bir araya getiren bir site
    oluşturabilirsek, bu sorunları büyük ölçüde çözümlemiş olacağız.

Gelişim Süreci Nasıl Oldu?

Projeyi şirketimiz adına hazırladık ve hayata geçirdik. Doğrudan bir yetkili
    ithalat merkezi durumundaki firmaya ait olmasını istemedik. Bir yazılımcı,
    bir alt yapı sorumlusu, grafik tasarım ve genel koordinatör durumunda olan 3
    kişilik ekiple yola çıktık, projeyi hayata geçirdik. Projenin hayata
    geçmesiyle, basın ve medya yönünün olmasını düşünerek, ekibimize son dönemde bir basın yayın ve halkla ilişkiler sorumlusu arkadaşımız katıldı.

Sitenin ilgi görmesi, yeni işbirliklerini de ortaya çıkardı. Bunlarla ilgili
    bilgileri de önümüzdeki günlerde size aktaracağız.

Ancak, bugünden sevinerek söyleyebileceğimiz bir konu var ki, o da bu büyük
    platforma esnek ve hızlı çözümleriyle ilk desteğini Empati Bilişim'in teknik
    anlamda vermesi. Ve diğer merkezlerinde projeye sıcak bakarak destek
    ünitelerinientegre etme istekleri bu gerçekten de bizim açımızdan da sevindirici bir gelişme.Sonuç olarak Bağımsız bir yapıdan söz ediyoruz.
    Nereden ve kimden alırsa alsın, VAIO kullanıcıları için bir çatı altında
    toplanma söz konusu olabilir mi sorusunu kendimize sormaya başladık.
    Özellikle Yurt dışından alınmış VAIO notebooklarda Türkiye'de nereye
    başvuracağını ve sorusoracağının sıkıntısını çeken kullanıcılar için çok iyi bir gelişme diye düşünüyoruz.Hatta bu konuda çözüm ürettiğimiz üyelerimiz bile oldu, Singapurdan alınmış birVAIO için sitemiz tarafından türkçe klavye seti ile ilgili çözüm üretildi.Bunun gibi birçok örnek sitemizin forum bölümünde mevcut. Mesela Recovery bölümünü harddiskinden silen ve bulamayan kullanıcılara bunu temin ediyoruz ve bunun gibi bir çok çözüm vs...

Projeyi ortaya koyduğumuz ilk günlerde, çok önemli destek gördük. Bu
    projenin tutacağına çoğunluk inanıyordu zaten ama önemli olan proje olmaktan
    çıkarıp, hayata geçmiş bir çalışma olmasını sağlamak. Bunu yaptığımız zaman,
    yani bağımsız platformu oluşturduğumuz zaman ise bizi mutlu eden sonuçlarla
    karşılaştık.

Henüz ciddi bir tanıtımı olmamasına rağmen, Alexa'da 1,5 milyonuncu sıraya
    geldik. Daha 1 ayını doldurmamış bir sitenin Alexa tarafından tanınması bile
    gerçekten de çok büyük bir olay. 5 gün sonunda üye sayısı 180 oldu. Günlük
    ortalama hit ise 2000. Tekil ziyaretçi 250. Başlangıç için gerçekten de iyi
    rakamlar, ancak elbette yeterli değil. Amacımız daha iyi hizmet vererek, bu
    rakamları daha da yükseltebilmek. Türkiye'nin VAIO ve TEKNOLOJİ PLATFORMU
    olurken, PROFESYONEL VAIO kullanıcılarından oluşan çevrimiçi destek
    ekibimizle, sorulara anında cevap verebilen bir ortam olabilmek. Sosyal
    etkinliklere imza atabilmek. Etkinlik planlarımız ile ilgili olarak da sizi
    bilgilendireceğiz, zaman içinde. Üyelerimizde web sitemiz üzerinden bu
    etkinliklerin zamanını takip edebilecek. Sizlerinde Önerileri ve fikirleri, istekleri ile Türkiye'de SONY VAIO BİRLİĞİNİ yapılandırmak istiyoruz.

Hedeflerimiz ?

Bununla birlikte her ay üyelerimize hediyeler vermeyi planlıyoruz. Hatta bu
    organizasyonun ilkini geçtiğimiz gün gerçekleştirdik. En aktif 10 üyeye 256
    Mb MMC Kart hediye vereceğimizi duyurduk. Amacımız, üyelerimizi daha etkin
    hale getirebilmek.

Sonyvaioturkiye.com ticari amaçlardan önce, VAIO kullanan ve VAIO kullanmak
    isteyen VAIO dostu insanların platformu özelliğine sahip bir site. Amacımız
    VAIO ayrıcalığını teknoloji severler ile paylaşmak. Aynı azim ve heyecanla
    çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

SONY VAIO TÜRKİYE KULLANICI ve TEKNOLOJİ PLATFORMU Türkiye'de bir ilk. İlk olmanın bilinç ve sorumluluğunun farkında olarak en güzelini yapmak için
    sürekli çalışıyoruz.Bizimle paylaşmak istermisiniz ?

SONY VAIO TÜRKİYE PLATFORMU
    www.sonyvaioturkiye.com
    Teknoloji tutkunu iseniz lütfen ziyaret ediniz...

Kullandığım VAIO ;

A517M Modeli
    CPU : 1.86
    RAM : 2GB DDR 533
    HDD : 120 GB SATA
    17 inc XBRITE Ekran
    256 MB X600 ATI RADEON

• Ercu84 arkadaşım tamam güzel yazmışşında tamamen reklam amaçlı yazılar yazıp duruyorsun. yani sonuçta biz gelicez sitenize üye olucaz bütün türkiyedeki vaio kullanıcıları sizin platformda toplanacak bu fikirde güzel. peki bir şey sorucam bu görevi siz kendi adınızamı üstlendiniz . herhangi bir yetkiniz varmı. burda siteniz üzerinden çok büyük paralar kazanmakmı istiyorsunuz. bence vaio diğer notebooklara göre biraz pahalı ürün ve donanımhaber.com forumundan ne kadar kullanıcı toplarsam ve adımı duyurursam okadar iyi olur mantığıyla bu foruma giriyorsun. Peki sonuçları veya problemleri yada önerileri bu donanımhaber.com forumunda niye yapmıyorsun. sonuçta vaio kullanmayanda bu siteden rahatlıkla görebilir, öğrebilir.
  • Selamlar adnan kardeşim

öncelikle söylediklerinde çok haklısın bir nevi reklam gibi gözüküyor ama bu ice-berg in gözüken yüzü birde şunu düşünürsek türkiyede VAIO konumlandırması halen hedefini bulamamış bölük pörçük, kullanıcıların sorunu olduğunda kimi arıyacağını bilemediği bir ortam heleki yurt dışından alınmış VAIO ların türkiyedeki akıbeti belirsiz. bu noktada bu site kimseye sorularına ücretle cevap vermiyor mümkün olduğunca Pro. VAIO kullanıcılarını bir arada tutarak ve gerçekten cvp verebilme konumuna sahip insanlarında çevirim içi destek verebileceği bi platform dediğin gibi burdada bu sorular yanıtlar verilir ancak VAIO için böle bi projeye bence ihtiyaç vardı AVRUPA da bunun örneği var yetki konusunda gelince fikir SONY AVRUPA nın Türkiye'de resmi çözüm ortağı olan firmadan destek almış durumdayız herhangi habersiz bir durum yok. sonuçta ticaretten önce VAIO kulalnıcılarının ve teknoloji tutkunlarının buluşacağı bi mekan yaratamak. hepinizin fikrine saygım sonsuz Bir VAIO kullanıcısı olarak çektiğim sıkıntıları düşünerek hazırladığım bi proje. Umarım yaralı olur. reklam konusuna gelince bu site kalkıp burdan nasıl para kazanırım değil üyeleri birbirine kenetleyip ilerde bu kullanıcıları nasıl bir arada tutabiliriz mantığı üzerine kurulu. umarız başarırız şu anki gidişatımız gerçekten iyi yurt dışından alınmış VAIO lar konusunda ciddi destek imkanımız oluyor. Umarız bunu sürdürürüz. Ve tekrarlıyorum hepinizin fikrine saygım sonsuz burayıda aslen reklam amaçlı değil daha bilinçli daha birlik olmuş bir VAIO PLATFORMU oluşturmak için bu mesajı göndermiş bulunmaktayım.

Sevgiler...

• VAIO alalı 4 5 gün oluyor gayet memnunum ısınma konusunda da gayet memnunum herkese tavsiye ederim bir problem olursa buraya bildirmekten de çekinmem.
  • arkadaşım ben üye oldum bir sorunum vardı yazdım ama bana gelen cvp ile sorum arasında alaka yoktu kelimeye göre otomatik cvp mı yazıyor. İlk yazdığım zaman çok hoşuma gitmişti gecenin 1 inde yazdım hemen cvp geldi gerçekten memnun kalmıştım ama şimdi ise beni hayal kırıklığına uğrattı
    quote:

Orjinalden alıntı: Ercu84

Selamlar adnan kardeşim

öncelikle söylediklerinde çok haklısın bir nevi reklam gibi gözüküyor ama bu ice-berg in gözüken yüzü birde şunu düşünürsek türkiyede VAIO konumlandırması halen hedefini bulamamış bölük pörçük, kullanıcıların sorunu olduğunda kimi arıyacağını bilemediği bir ortam heleki yurt dışından alınmış VAIO ların türkiyedeki akıbeti belirsiz. bu noktada bu site kimseye sorularına ücretle cevap vermiyor mümkün olduğunca Pro. VAIO kullanıcılarını bir arada tutarak ve gerçekten cvp verebilme konumuna sahip insanlarında çevirim içi destek verebileceği bi platform dediğin gibi burdada bu sorular yanıtlar verilir ancak VAIO için böle bi projeye bence ihtiyaç vardı AVRUPA da bunun örneği var yetki konusunda gelince fikir SONY AVRUPA nın Türkiye'de resmi çözüm ortağı olan firmadan destek almış durumdayız herhangi habersiz bir durum yok. sonuçta ticaretten önce VAIO kulalnıcılarının ve teknoloji tutkunlarının buluşacağı bi mekan yaratamak. hepinizin fikrine saygım sonsuz Bir VAIO kullanıcısı olarak çektiğim sıkıntıları düşünerek hazırladığım bi proje. Umarım yaralı olur. reklam konusuna gelince bu site kalkıp burdan nasıl para kazanırım değil üyeleri birbirine kenetleyip ilerde bu kullanıcıları nasıl bir arada tutabiliriz mantığı üzerine kurulu. umarız başarırız şu anki gidişatımız gerçekten iyi yurt dışından alınmış VAIO lar konusunda ciddi destek imkanımız oluyor. Umarız bunu sürdürürüz. Ve tekrarlıyorum hepinizin fikrine saygım sonsuz burayıda aslen reklam amaçlı değil daha bilinçli daha birlik olmuş bir VAIO PLATFORMU oluşturmak için bu mesajı göndermiş bulunmaktayım.

Sevgiler...

• Arkadaslar Merhaba
    Ben bu serinin VGN-FE11M modelini aldim islemcisi 1.6 ve HDD 100 GB SATA VGN-FE-11S modeli ise islemci 1.8 ve HDD 160 gb olani....Yeterince hizli bir sistem. Islemci pi testinde 1 mb testi 39 sn de yapti. Isinma ve fan sorunu hic yok. DVD writer da super calisiyor. Linki ve detayli ozellikleri de asagida.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/notebook_content_detail.asp?content_id=335
  • Arkadaslar Merhaba
    Ben bu serinin VGN-FE11M modelini aldim islemcisi 1.6 ve HDD 100 GB SATA VGN-FE-11S modeli ise islemci 1.8 ve HDD 160 gb olani....Yeterince hizli bir sistem. Islemci pi testinde 1 mb testi 39 sn de yapti. Isinma ve fan sorunu hic yok. DVD writer da super calisiyor. Linki ve detayli ozellikleri de asagida.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/notebook_content_detail.asp?content_id=335
  • arkadaşım öncelikle hayırlı olsun, ist bilş. de bu FJ serilerini ( renkli kasa ) görme imkanın oldumu. birde Fe serilerinne renkli kasa varmı
  • Empati Bilgisayar'ı gönülden kutluyorum. Tamamen kullanıcı hatasından kaynaklanan Crash olayını ücret talep etmeden hallettiler. Normalde böyle bir durumda ücret talebi söz konusudur ama görüyorum ki elektronik devrinde otlakçılık kapanıyor. Başarılarının devamını diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.