Şimdi Ara

SUBARU İMPREZA HAKKINDA!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 96 2000 arası impreza teknik özellikleri nedir varmı bilgisi olan??
    özellikle yakıt ve sorunsuzluk bakımından nasıldır??

• Bu araçları pek tanımıyorum ama 4 çekiş üretildikleri için yakıt tüketimi fazladır.
  • evet o model aralıı sürekli 4 çeker olarak biliyorum bende
  • bildiğim kadarı ile subarunun 4x4 olmayan aracı yok.

en ufak B segmenti aracıda 4x4 tür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tasshelhoff

bildiğim kadarı ile subarunun 4x4 olmayan aracı yok.

en ufak B segmenti aracıda 4x4 tür.

Justy'ler ve 1990'lı yıllara ait Legacy modellerinde 2 çeker seçeneği de bulunuyordu...
  • Ben turbosu biraz narin diye duymuştum,arıza çıkartabiliyormuş.
  • bastığın zaman 100 km de 18 lt ve üzeri benzin harcayabilir...bence en az 14-15 lt yakıt tüketimini göze almalısın...sorunsuzluk olayı arabasına göre değişir ancak parçalarının ucuz olduğunu hiç sanmıyorum...
  • http://rapidshare.com/files/80666199/oto_teknik_veri_arsivi.xls.html

SANIRIM İŞİNE YARAR BİR ÇOK MARKA VE MODELİN TEKNİK BİLGİLERİ MEVCUTTUR

EDİT: *** OLAN YERLERİN AÇILIMI R A P I D S H A R E DİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 2 Ocak 2008; 12:54:26 >
  • O modelde subaru alınmaz O araçların sahipleri araçlarıyla sağ şeritten gidecek aile babası değillerdir. Aile babası olsalar bile aileleri ile binmezler Yakıt tüketimi de gayet yüksektir. Onun dışındada benim bildiğim 4x4 değil bu araçlar. 4 tekerlekten çekiş özelliği var ama 4x4lerdeki sistemden farklı.
  • eğer 1.6 motor impreza ise ,bu sınıf turbosuz ve tam alınacak arabadır.yakıtı normal sınırlar içinde ve daimi 4x4 performans sınıfı şanzıman vardır.

Ancak turbolu 2000 motor olanı ise tam bir asfalt canavarıdır.Dış görünümü idaalı değildir ancak çok farklı bir evsafta araçtır.

tüketimleri 1.6 motor da şehirler arası 7.5 litre civarında şehir içi 8.5-9.0 arası yakar.
    Turbolu olanı kullanıma bağlı olarak çok ciddi farklılıklar gösterebilir.Normalde 8-10 litre yakan araç turbonun kullnıldığı durumlarda 15-20 litre yakışı normaldir.Tabii ki aralarında 2 katından fazla beygir farkı bulunan araç için bu değerleri normal saymak işin aslıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.