Şimdi Ara

Sürekli açılan RTE taşlama konuları diğer partilerin ezikliğin ispatı değilde ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle seçimlerde oy kullanmadığımı belirtmeliyim. Ama foruma her girdiğimde sürekli trend konular kısmında RTE öyle, RTE böyle konularını görünce neden akp liler bu tür şeylere ihtiyaç duymuyor diye düşünmeden edemiyorum.

Kavgadan önce bakırıp çağıran atıp tutan hava civa yapan elemanlar genelde hep dayağı yiyen taraf olurlarya, aynı o misal... Açılan bu konular direkt olarak diğerlerinin açıkça aciziyeti ve gülünç, ne hallere düşmüşsünüz ve neleri çare görüyorsunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee Erdogan da mitingler de esiyor gurluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden sadece akp ve reisciler mi forumun sahibi

Ellerinden tutan yok

Sadece destekli ispatlı argümanları yok.

Daha önce baykala özel hayatı üzerinden (Ki sevmem kendisini) kompo kuranların elinde argüman yok desteksiz atıyorlar.

Ak Trol ofisi bayram mesaisine bike kaldı korkma arkadaşım onlarda desteksiz argüman çok

Hede hödö gılıçdar sgk yı batırdı

İnce selöyü ziyaret etti

Anca bu kadar

• Çünkü akpliler ne zaman konu açsa anında rezil oluyorlar. Ak dedikleri kara, yok dedikleri çok çıkıyor. Adamlar da bıktı her konuda gömülmeye, onların yerinde ben olsam ben de konu açmazdım artık.
  • ülkeyi yöneten kişi Erdoğan olduğundan olmasın.
    yani başta kim varsa onu eleştireceğiz elbette. ekonominin kötü yönetilmesinden CHP yi mi sorumlu tutacağız.
    iktidar da kim varsa elbette eleştiri okları ona yönelir,dünyanın her tarafında bu böyledir.
  • Kibariye mı yönetiyor 16 senedir ülkeyi, onun hakkında mı konu açalım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.