Şimdi Ara

Suzuki Burgman Kullanıcıları Buraya....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
19.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burgman ile ilgili paylaşımlarınızı bekliyorum

Saygılar....

• ben 2 sene kadar 2004 model kullandım..oldukça dengeli gidişi kalkışı konforuyla harika bir motor diyebilirim.

yakıtıda az dır.
  • yakıt konusunda herkes farklı bişey söylüo..
    bazıları az yakar dio, bazıları otomobil kadar yakıyor diyor..

Mantıken, otomatik vites ve 400 - 650cc'lik bir motosiklet bayağ bayağ yakar gibi geliyor bana..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayı Baba

yakıt konusunda herkes farklı bişey söylüo..

Mantıken, otomatik vites ve 400 - 650cc'lik bir motosiklet bayağ bayağ yakar gibi geliyor bana..?
    quote:

Orjinalden alıntı: NovariX

Bir sitede Burgman 400 için bu yorumu yapmış adam.

I am currently running in my new Burgman 400 K7 and my fuel consumption is at between 16 and 16.5 miles per litre

1 litreye 16 mil (25 km) gidiyormuş. 100 kmde 4 litre yapar ki 250cc motorlar 3,5llt yakarken 400cc için baya iyi.

Yalnız bu benzin sarfiyatı pek cc ile alakalı değil. Çünkü bir önceki motorum CBR600f sakin kullanıma rağmen 100 kmde 6,5-7lt yakıyordu. Şu anda CBF1000 kullanıyorum ve 100kmde 5,5 litre yakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: budden

quote:

I am currently running in my new Burgman 400 K7 and my fuel consumption is at between 16 and 16.5 miles per litre

1 litreye 16 mil (25 km) gidiyormuş. 100 kmde 4 litre yapar ki 250cc motorlar 3,5llt yakarken 400cc için baya iyi.

Yalnız bu benzin sarfiyatı pek cc ile alakalı değil. Çünkü bir önceki motorum CBR600f sakin kullanıma rağmen 100 kmde 6,5-7lt yakıyordu. Şu anda CBF1000 kullanıyorum ve 100kmde 5,5 litre yakıyor.

Alıntıları Göster
    Son hesaplamalarıma göre km de 100 kuruş yakıyorum bu ortalama bir kullanımda......

• quote:

Orijinalden alıntı: budden

quote:

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 4 Nisan 2011; 18:37:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reason666

...

Alıntıları Göster
    bende 2 yıldır burgmana kafa yoruyorum nasipse almayı düşünüyorum elimde extreme bir bisikletim var bikaç bisiklet sitesinde satışa koyacağım satıldığı gün bi tane 2. el 4-5 bin liralık alacağım sonrası ALLAH kerim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vgulgec

bende 2 yıldır burgmana kafa yoruyorum nasipse almayı düşünüyorum elimde extreme bir bisikletim var bikaç bisiklet sitesinde satışa koyacağım satıldığı gün bi tane 2. el 4-5 bin liralık alacağım sonrası ALLAH kerim =)

Alıntıları Göster
    İnşallah olur hayırlısıyla memnun kalacağından emin olabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peugeotcu

İnşallah olur hayırlısıyla memnun kalacağından emin olabilirsin...

Alıntıları Göster
    Topic bitmiş yaw..... Canlandıralım biraz.

Bende Burgman 650 kullanıcısıyım. İnanılmaz dengeli oturaklı hızı hissettirmeyen bir makina. Ancak yakıt konusunda biraz bonkor. Şu an yaklasık 0,30 kuruş yakıyor. Ama konfora diyecek yok!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdals

Topic bitmiş yaw..... Canlandıralım biraz.

Bende Burgman 650 kullanıcısıyım. İnanılmaz dengeli oturaklı hızı hissettirmeyen bir makina. Ancak yakıt konusunda biraz bonkor. Şu an yaklasık 0,30 kuruş yakıyor. Ama konfora diyecek yok!!!

Alıntıları Göster
    "gemi gibi" sıfatını hak eden bir scooter gerçekten
    bu arada 200 cc lik modeli çok mu cılızdır gören inceleyen var mı
    bir arkadaşım düşünüyor bu tarz maxi scooter

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

"gemi gibi" sıfatını hak eden bir scooter gerçekten
    bu arada 200 cc lik modeli çok mu cılızdır gören inceleyen var mı
    bir arkadaşım düşünüyor bu tarz maxi scooter

Alıntıları Göster
    7 ay burgman kullandım, 2 şubatta yaptığım kaza sonucu perte yakın bi hale geldi. Genellikle tek kişi kullandığımdan bana büyük olduğunu düşündüm ve 250lilik bi şey aldım.

@Zaman Ötesi

Canlı gördün 200lük olanı çok ufak tefek sayılmaz. Fiyatı uygunsa alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuberlin

7 ay burgman kullandım, 2 şubatta yaptığım kaza sonucu perte yakın bi hale geldi. Genellikle tek kişi kullandığımdan bana büyük olduğunu düşündüm ve 250lilik bi şey aldım.

@Zaman Ötesi

Canlı gördün 200lük olanı çok ufak tefek sayılmaz. Fiyatı uygunsa alınabilir.

Alıntıları Göster
    Bendekini 5 senedir kullanıyorum, 45 bine geldi. Çok şükür hiç yolda bırakmadı. İnşallah 100 bini de sorunsuz görürüm.

2004 Burgman 400 kullanıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_solak -- 25 Mayıs 2011; 22:36:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s_solak

Bendekini 5 senedir kullanıyorum, 45 bine geldi. Çok şükür hiç yolda bırakmadı. İnşallah 100 bini de sorunsuz görürüm.

2004 Burgman 400 kullanıcısı

Alıntıları Göster
    Yeni aldım sayılır bende. 2006 Burgman AN400 Siyah. Çok memnunum.

Depoyu 50 TL ye ful yapıyorum ve hesabıma göre şehiriçinde 250 KM gidiyor. Çok dur kalk yaptığımız için olsa gerek yoksa 300 KM yi görür diye düşünüyorum.

Kedilere de naftalinli çözüm buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Yeni aldım sayılır bende. 2006 Burgman AN400 Siyah. Çok memnunum.

Depoyu 50 TL ye ful yapıyorum ve hesabıma göre şehiriçinde 250 KM gidiyor. Çok dur kalk yaptığımız için olsa gerek yoksa 300 KM yi görür diye düşünüyorum.

Kedilere de naftalinli çözüm buldum

Alıntıları Göster
    kediler bu tip motorların en büyük düşmanı
    haksız da değiller hani
    imkanım olsa bende yatarım öyle rahat sele üstünde

• quote:

kediler bu tip motorların en büyük düşmanı
    haksız da değiller hani
    imkanım olsa bende yatarım öyle rahat sele üstünde

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Yağ seviyesini düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_solak

Hayırlı olsun. Yağ seviyesini düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın.

Teşekkürler.

Bu motorda yağ ile ilgili sıkıntı varmış satan kişi söylemişti banada. Bu arada parça konusunda İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz ucuz ve hızlı bir servis yada satıcı varmı?
  • maxilerin atasi ben baska marka maxi kullaniyorum ama bir tarafim hep burgmana kaymistir tek sikinti benzini icmesi benim maxi 120 kurus yakiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

maxilerin atasi ben baska marka maxi kullaniyorum ama bir tarafim hep burgmana kaymistir tek sikinti benzini icmesi benim maxi 120 kurus yakiyor.

120 kuruş 100 km de 12 lira
    4.4 lira/litreden 2.72 litre 100km eder

senin maxi nedir merak ettim cidden düşük yakıt tüketimi
    ayrıca ortalama hız-devir kaçta kullanıyorsun
  • quote:

quote:

maxilerin atasi ben baska marka maxi kullaniyorum ama bir tarafim hep burgmana kaymistir tek sikinti benzini icmesi benim maxi 120 kurus yakiyor.

kymco grand dink 250 cc sehir ici 60-80 arasi sehir disi 110-140 arasi kullanirim.
  • quote:

quote:

quote:

kymco grand dink 250 cc sehir ici 60-80 arasi sehir disi 110-140 arasi kullanirim.

Alıntıları Göster
    Grand dink'in Burgmana göre az yakması normal. Burgman, 400 sınıfında en az yakan motordur. Şehir dışı 110-120km/h iki kişi ile 150 kuruş yakmakta.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.