Şimdi Ara

TAŞ DÜŞTÜ :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar maalesef dün aracımın üzerine bir binanın balkonundan kopan taş düşmüş. Aracımı çok sakınan birisi değilim ama önceki gün de sol aynaya biri çarpmıştı onu da japonla tutturdum. Ama kaput işi canımı çok sıktı. Malum türkiyede araç satarken kaput yada tavan boyalı dersen çok sıkıntı çekiyorsun. Olayı farkettiğim de hemen ustama götürdüm düzeltelim diye. Ezik düzeldi sayılır ama derin çizikler ve bazı yerlerde çatlaklar var. Resimleri ekliyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

NOT: Canlı bakınca daha çok belli oluyor. Resimde bayağı düzelmiş gibi çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SucRe-38 -- 20 Eylül 2016; 16:37:44 >

• Boya yerine aynı renk kaplama olabilir.
  • geçmiş olsun sakat yere düşmüş
  • Ustanın işçiliği hiç fena değilmiş. Rutuş fayda etmez, lokal boya tek çare gibi görünüyor. Fotoları saklayın, satış zamanı alıcıya gösterirsiniz. Geçmiş olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 20 Eylül 2016; 16:41:58 >
  • Taşın düştüğü ilk fotoğrafı saklayın, aracı satarken işinize yarar. Benim aracımada vurdular hafif bi göçük var ama yaptırmıyorum nazarlık dursun, çok kötü değilse kalsın... Maşallah kırmızı güzel görünüyor nazar değmiş aracınıza.
  • senged kullanıcısına yanıt
    Rutuş düşünüyodum ama lokal boya yaptırsak kaputun neredeyse yarısı boyanır gibi. Öyle dediler çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Taşın düştüğü ilk fotoğrafı saklayın, aracı satarken işinize yarar. Benim aracımada vurdular hafif bi göçük var ama yaptırmıyorum nazarlık dursun, çok kötü değilse kalsın... Maşallah kırmızı güzel görünüyor nazar değmiş aracınıza.
    Hocam geçmiş olsun. Fotoları saklayın. Alıcı olan bunu problem etmez. Bana sorarsanız alacak olsam aracınızı bu fotoları gördükten sonra alırım, problem etmem. Fakat değer kıran bir durum.
  • Hocam geçmiş olsun bence kaputu komple boyatin lokal boya sizin aracin rengine olmaz lokal boya atsalar bile mecburen komple vernik atarlar bu da kontrolde parca komple boyali çıkar
  • Geçmiş olsun şans işte
  • Arabayi oyle bir yere koymussunuz ki tas dusmese ev yikilirmis zaten arabanin ustune.
    Buyuk gecmis olsun.

Ben boyada bi hasar gormedim. Pasta cila ile cikar. Tas boyamis. Kaporta yamulmus kucuk dokunuslarla duzelir. Ha yeni gibi olmaz ama kirtarir.
  • Gayet güzel düzelmiş,yakın zamanda satmayı düşünüyorsan boyatma
  • Meteor düşmüş
  • Demek ki balkondan saksı düştü diyenlerin günahını almışız simdiye kadar, oluyormuş böyle olaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Arabayi oyle bir yere koymussunuz ki tas dusmese ev yikilirmis zaten arabanin ustune.
    Buyuk gecmis olsun.

Ben boyada bi hasar gormedim. Pasta cila ile cikar. Tas boyamis. Kaporta yamulmus kucuk dokunuslarla duzelir. Ha yeni gibi olmaz ama kirtarir.

Boyada hasar göremediniz mi? Herhalde fotoğraflara hiç bakmaya tenezzül etmediniz.

Göçük boyasız şekilde düzeltilmiş ama boya atma yapmış, eğer orası boyanmazsa zamanla pas-çürük yapar uzun vadede.
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Eve en erken gece 3te geldiğim için yer seçme gibi bir şansım olmuyor. Nerede boşluk var oraya bırakıyoruz. Bu çektiğim yere de her gün aynı şekilde araba bırakılıyor ama olan bana oldu :(
  • Usta baya yetenekliymiş yalnız.

Hocam geçmiş olsun,eğer çok gözüme batmaz derseniz dursun öyle.Resmi saklayın yine de.Ama boyatırsanız kaputun yarısı boyanır bi kere.Bi de komple vernik atarlar oldu sana tek parça boya.

Ben olsam bu haliyle bırakırdım.Allah beterinden saklasın.
  • Bu haliyle bırakıcam büyük ihtimalle. Belki ufak rutuş yaptırırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SucRe-38

Bu haliyle bırakıcam büyük ihtimalle. Belki ufak rutuş yaptırırım.
    ne güzel araba ya rengi , alacak olsam hiç düşünmem o kadarcık şeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Android Terminatör

ne güzel araba ya rengi , alacak olsam hiç düşünmem o kadarcık şeyi

Alıntıları Göster
    Usta bu fotoğrafları sakla satarken ilana bunlarıda koyup açıklamayada yazarsan bi problem olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: grejuva007

Usta bu fotoğrafları sakla satarken ilana bunlarıda koyup açıklamayada yazarsan bi problem olmaz

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun, çok eksiden yolda yürürken 1 adım önüme kerpiç düşmüştü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.