Şimdi Ara

Tebliğ edilmeyen trafik cezası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah e devlete girdiğimde 2 adet trafik cezası gördüm aralık sonu gibi yazılmış bu konu hakkında nasıl bir yol izlemem gerekir
    Edit:EGM den sorguladım ceza gözükmemekte nasıl bir iştir bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa.cekic6 -- 4 Mayıs 2017; 14:0:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her e-devlete girip o ceza var mı diye beklerken çektiğimi ben biliyorum :). Ya çıkarsa diye
  • hocam geçmiş olsun . Benim başıma da geldi. e devlet üzerinden tesadüfen gördüm cezamı. Faizi ile ödedim. Güya ben tebliğ almışım gösterilmiş. Muhtarlıgı arayıp agzıma geleni söyledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

hocam geçmiş olsun . Benim başıma da geldi. e devlet üzerinden tesadüfen gördüm cezamı. Faizi ile ödedim. Güya ben tebliğ almışım gösterilmiş. Muhtarlıgı arayıp agzıma geleni söyledim.

Seve seve ödeyeceğim yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.cekic6

quote:

hocam geçmiş olsun . Benim başıma da geldi. e devlet üzerinden tesadüfen gördüm cezamı. Faizi ile ödedim. Güya ben tebliğ almışım gösterilmiş. Muhtarlıgı arayıp agzıma geleni söyledim.

Seve seve ödeyeceğim yani

aynen
  • quote:

Merhaba,

Yanlış yere kızmışsınız. :)
    Postacı cezayı eve getirdiğinde, evde yoksanız, kapıya kağıt yapıştırmak zorunda, "muhtara bırakıyorum" diye. Sonra gidip muhtara teslim ediyor ve size tebliğ edilmiş sayılıyor.

Kağıdı kapıda görünce (eğer görürseniz, ki çünkü bazen postacılara dolaşmak zor geliyor, gidip bütün cezaları muhtara veriveriyorlar. "ben yapıştırmıştım, düşmüştür" diyerek sıyrılıyorlar.), muhtara gidip almanız gerekiyor.

Muhtarın başka bir sorumluluğu yok. Orada evrağı bekletiyor.
    Kızmanız gereken daha çok postacılar...

Selamlar

• bal974 B kullanıcısına yanıt
    öyle mi ya, keşke postacıyı bulsaydım, boşuna muhatara söylendim. Ama olsun yine de arayabilirdi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.